001 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 46) 9200535 H45B 0010001 Křivda Ivan 26.00 84.00 360 Kč ( 47) 8655490 D45B 0010002 Křivdová Lenka 28.00 63.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 720 Kč

002 Papiyon

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 51) 2049530 HDR 0020001 Panáčková Johana ?? ?? Kč ( 52) 232632 D12A 0020002 Panáčková Alžběta 9.00 52.00 Kč
VKLAD CELKEM 0 Kč

003 ASPV OA Šumperk

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 249) 2060274 H45B 0030001 Ženčák Jaroslav 25.00 88.00 360 Kč ( 251) 52589 H55C 0030003 Luděk Felkl 57.00 9.00 360 Kč ( 252) 433098 D55C 0030004 Jarmila Felklová 85.00 89.00 360 Kč ( 250) 2032185 D45C 0030002 Marie Ženčáková 93.00 42.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 1440 Kč

004 Gabriela Rotková

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 283) 2103673 D35C 0040001 Rotková Gabriela 57.00 89.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 360 Kč

005 Stipa

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 304) 8615 D21B 0050001 Smolová Anna 78.00 116.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 360 Kč

006 Brno

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 329) ? P 0060001 Košíková Jana ?? ?? 360 Kč
VKLAD CELKEM 360 Kč

007 Hruza

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 344) 2117402 P 0070001 Hrůza Vladimír abs ?? 150 Kč
VKLAD CELKEM 150 Kč

008 SOP

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 366) ? HDR 0080002 Volná Barbora ?? ?? 180 Kč ( 365) 301237 H12A 0080001 Volný Matěj 41.00 50.00 270 Kč
VKLAD CELKEM 450 Kč

009 UOL

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 373) 4641782 D21B 0090001 Blažková Kristina 87.00 80.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 360 Kč

010 SK Speed

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 418) ? P 0100001 Ruttkayová Jana abs ?? 150 Kč ( 419) ? P 0100002 Ruttkayová Martina abs ?? 150 Kč
VKLAD CELKEM 300 Kč

011 FreeRun Zlín

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 436) 8116684 P 0110001 Pokluda Ondřej abs abs 150 Kč ( 437) 2148239 HDR 0110002 Pokluda Filip abs abs 60 Kč
VKLAD CELKEM 210 Kč

012 Haskovi

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 435) 53815 HDR 0120002 Hasek Matej ?? ?? 180 Kč ( 434) 53812 H35B 0120001 Hasek Jakub 53.00 34.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 540 Kč

013 Nezabloudíme

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 440) ? P 0130001 Mynářová Jana abs abs 150 Kč ( 443) ? P 0130002 Krumlová Andrea abs abs 150 Kč ( 444) ? H45C 0130003 Kruml Tomáš abs abs 150 Kč
VKLAD CELKEM 450 Kč

014 BzB

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 531) 2127637 H55C 0140001 Buráň Zdeněk abs 5.00 150 Kč ( 532) 2108870 P 0140002 Buráňová Hana abs ?? 150 Kč ( 533) ? P 0140003 Macků Jan abs ?? 150 Kč
VKLAD CELKEM 450 Kč

015 Lasota neregistrovaní

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 573) 2087636 H35C 0150001 Lasota Marek abs 51.00 180 Kč
VKLAD CELKEM 180 Kč

016 Ondřej Sadílek

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 582) 2134272 H45C 0160001 Sadílek Ondřej 16.00 32.00 430 Kč
VKLAD CELKEM 430 Kč

017 UOL

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 587) ? HDR 0170001 Heča Šimon ?? ?? 180 Kč
VKLAD CELKEM 180 Kč

019 GBM

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 594) 2060222 H55C 0190001 Fráňa Pavel abs abs 180 Kč
VKLAD CELKEM 180 Kč

020 Neregistrovany

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 595) 887637 P 0200001 Slabochova Barbora ?? ?? 430 Kč
VKLAD CELKEM 430 Kč

27S Farmaceut Bratislava

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 88) 8670509 D18B 27S0250 Patassiová Michaela 57.00 104.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 360 Kč

38S Slávia ŽU Žilina

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 554) 8071316 H12A 38S0700 Volkov Maksym 30.00 94.00 270 Kč ( 553) 8071304 D10C 38S0950 Volkova Maja 38.00 18.00 270 Kč ( 552) 8071296 H35C 38S8000 Volkov Alexander 56.00 47.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 900 Kč

3GC Neregistrovaní - ZOO

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 580) 2129212 T 3GC9000 Čechová Lenka abs ?? 180 Kč ( 581) 2129248 T 3GC5900 Čech Přemysl abs ?? 180 Kč
VKLAD CELKEM 360 Kč

3SX ZŠ a MŠ Těšetice

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 510) 8656544 P 3SX6400 Roubalík Radovan ?? abs 150 Kč ( 512) 2121889 HDR 3SX0900 Radkov Adam ?? abs 60 Kč ( 511) 2102820 D55C 3SX6450 Roubalíková Iva 86.00 abs 150 Kč
VKLAD CELKEM 360 Kč

46P Trackcourse

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 220) 8197778 D35B 46P7700 Biolik Agnieszka 47.00 90.00 360 Kč ( 221) 8210276 H35B 46P7600 Biolik Grzegorz 58.00 14.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 720 Kč

86S Slávia ZU Žilina

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 428) 445618 H45C 86S6800 Čierny Jozef 2.00 86.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 360 Kč

ABM KOB ALFA Brno

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 521) 232736 H45C ABM6611 Mokrý Jan abs 71.00 150 Kč ( 522) 232740 P ABM6854 Mokrá Regina abs ?? 150 Kč ( 524) 232705 P ABM9262 Jakubková Vendula ?? ?? 360 Kč ( 523) 7003038 H21A ABM9211 Novotný Ondřej 27.00 40.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 1020 Kč

ADA OOB Spartak Adamov

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 15) 2050641 P ADA7656 Odehnalová Radka ?? ?? 360 Kč ( 570) 2087717 H45C ADA6701 Strýček Jiří 0.00 92.00 360 Kč ( 66) 8028875 D14A ADA0651 Procházková Doubravka 4.00 65.00 270 Kč ( 91) 8662357 H21A ADA8202 Matula Petr 5.00 106.00 360 Kč ( 67) 2073729 H10C ADA1001 Procházka Ferdinand 6.00 111.00 270 Kč ( 569) 2073676 D12A ADA0852 Strýčková Barbora 19.00 22.00 240 Kč ( 2) 2053551 H45B ADA7400 Odehnal Luděk 44.00 12.00 360 Kč ( 568) 8028870 H14A ADA0503 Strýček Jan 56.00 95.00 330 Kč ( 68) 352314 D35C ADA7651 Procházková Lucie 63.00 71.00 360 Kč ( 69) 49864 H21B ADA7512 Procházka Jiří 72.00 89.00 360 Kč ( 3) 8660407 H14A ADA0500 Odehnal Tomáš 78.00 7.00 270 Kč ( 293) 9101103 H21B ADA7433 Oujeský Tomáš 84.00 33.00 360 Kč ( 92) 2042533 D21A ADA8880 Matulová Lucie 89.00 12.00 360 Kč ( 571) 2073658 D45C ADA7454 Strýčková Monika 89.00 58.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 4620 Kč

AOP Orientační Běh Opava

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 527) 352349 T AOP6702 Tesař Jiří ?? ?? 360 Kč
VKLAD CELKEM 360 Kč

ASU Magnus Orienteering

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 291) 2102553 P ASU6749 Kobylka Roman abs ?? 300 Kč ( 292) 7210915 P ASU0546 Kobylka David abs ?? 300 Kč ( 383) 920681 H21B ASU9243 Ostřanský Filip abs 5.00 300 Kč ( 588) 301583 H21A ASU9148 Seitler Milan abs 73.00 360 Kč ( 227) 8666874 H45B ASU6849 Pavlík Radek 23.00 96.00 325 Kč
VKLAD CELKEM 1585 Kč

BBM BETA URSUS Orienteering

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 306) 53291 P BBM7750 Hájková Michaela abs abs 150 Kč ( 308) 2116477 HDR BBM1150 Krejčiříková Zuzana ?? ?? 180 Kč ( 309) 219273 HDR BBM1550 Krejčiříková Kamila ?? ?? 180 Kč ( 310) 2117701 HDR BBM1050 Hájková Klára ?? ?? 180 Kč ( 311) 2117703 HDR BBM1401 Hájek Jan ?? ?? 180 Kč ( 37) 553435 H45C BBM7101 Kunz Martin 12.00 44.00 360 Kč ( 305) 2113090 H65C BBM5300 Ptáček Ladislav 46.00 25.00 270 Kč ( 169) 7510216 H65C BBM5100 Denemarek Oldřich 48.00 17.00 270 Kč ( 307) 331476 D35C BBM7850 Krejčiříková Nikol 56.00 92.00 360 Kč ( 170) 331257 D45C BBM6550 Peřinková Irena 81.00 90.00 360 Kč ( 36) 52346 D45C BBM7155 Kunzová Ivana 91.00 50.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 2850 Kč

BFM SKOB Frýdek - Místek

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 410) 49456 HDR BFM1202 Hrabal Václav ?? ?? 180 Kč ( 409) 428283 H10C BFM1001 Hrabal František 10.00 99.00 270 Kč ( 134) 2800338 H45B BFM7301 Popieluch Michal 22.00 100.00 360 Kč ( 137) 2102855 D45B BFM7453 Popieluchová Ivona 38.00 33.00 360 Kč ( 135) 4320 H12A BFM0801 Popieluch Martin 39.00 58.00 270 Kč ( 408) 2087510 D35B BFM8051 Hrabalová Eva 43.00 106.00 360 Kč ( 411) 49496 H35C BFM7801 Hrabal Zdeněk 65.00 11.00 360 Kč ( 136) 2087518 D16B BFM0457 Popieluchová Michaela 91.00 85.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 2520 Kč

BOR OK Jiskra Nový Bor

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 34) 7200544 H21C BOR9805 Kašpar Ludvík 4.00 111.00 360 Kč ( 33) 448931 H16B BOR0403 Kašpar Štěpán 76.00 84.00 360 Kč ( 32) 7209659 H16B BOR0402 Kašpar Vojtěch 85.00 48.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 1080 Kč

CEL TJ Sokol Čelechovice na Hané

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 233) 52409 H45B CEL7015 Hubáček Martin 28.00 76.00 Kč
VKLAD CELKEM 0 Kč

CET TJ Loko Česká Třebová

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 342) 361922 T CET77YY Šimůnková Pavla abs abs 150 Kč ( 133) 9720 HD10N CET0951 Pilgrová Alexandra ?? ?? 270 Kč ( 202) 2060236 HDR CET1501 Hájek Aleš ?? ?? 180 Kč ( 201) 361913 D12A CET0751 Hájková Lucie 12.00 43.00 270 Kč ( 131) 2075656 H65B CET5101 Pilgr Bohuslav 28.00 77.00 270 Kč ( 60) 2058466 H35C CET7801 Betlach Michal 49.00 79.00 360 Kč ( 199) 9722 D35B CET7554 Hájková Ludmila 53.00 66.00 360 Kč ( 200) 8660514 H14A CET0601 Hájek Dominik 55.00 99.00 270 Kč ( 132) 2075655 H21B CET7601 Pilgr Luděk 80.00 57.00 360 Kč ( 335) 339546 H21B CET8201 Šimůnek Jan 88.00 17.00 360 Kč ( 59) 436953 D21B CET8152 Pilíková Veronika 94.00 52.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 3210 Kč

CHT OOB SK Chrast

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 330) 51897 D55C CHT5852 Jansová Alena 84.00 92.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 360 Kč

CST OB Strakonice

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 177) 8246117 H45B CST6501 Málek Martin 20.00 108.00 360 Kč ( 176) 2112761 D35C CST8351 Málková Šárka 49.00 116.00 360 Kč ( 175) 1425376 H21B CST8902 Málek Martin 68.00 105.00 360 Kč ( 178) 2118474 D45C CST6550 Málková Věra 80.00 94.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 1440 Kč

DCE KOB Dobřichovice

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 239) 7210121 H65B DCE5400 Jaroš Vladimír abs 13.00 200 Kč ( 150) 416316 HDR DCE1850 Zeman Annabel ?? ?? 180 Kč ( 81) 7868 D55B DCE5550 Mrázová Pavla 79.00 11.00 360 Kč ( 149) 2113474 D21B DCE7950 Zeman Klára 84.00 92.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 1100 Kč

DKP Oddíl OB Kotlářka

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 71) 8651714 H21A DKP8109 Tomeš Jaroslav 31.00 25.00 360 Kč ( 38) 2099482 D21A DKP8351 Burešová Lenka 84.00 28.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 720 Kč

DOR OK Dobříš

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 546) 2092439 H45C DOR6600 Petrilák Miroslav 26.00 2.00 360 Kč ( 545) 8028871 D10C DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka 29.00 48.00 270 Kč ( 547) 2092419 D35C DOR7656 Petriláková Petra 58.00 86.00 360 Kč ( 543) 8655463 D18B DOR0251 Petriláková Anežka Rozári 60.00 95.00 360 Kč ( 544) 8654908 H16B DOR0409 Petrilák Matouš 94.00 12.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 1710 Kč

EKP VŠTJ Ekonom Praha

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 537) 51594 D21B EKP6550 Janečková Dagmar abs 44.00 300 Kč ( 538) 8662291 H21B EKP6701 Janeček Jura abs 49.00 300 Kč
VKLAD CELKEM 600 Kč

FSP VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 420) 51964 H75 FSP3400 Hanák Milan abs 2.00 200 Kč ( 235) 8680607 H21A FSP7612 Hrouda Martin 38.00 7.00 360 Kč ( 236) 8660480 D21B FSP8989 Rydlová Eva 95.00 48.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 920 Kč

HAV OB Havířov

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 389) 515436 H55B HAV6301 Sochor Tomáš 68.00 84.00 360 Kč ( 388) 1421893 D55B HAV6250 Sochorová Hana 71.00 43.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 720 Kč

HLV KČT - OB Holešov

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 228) 416088 H65B HLV4801 Peška Antonín 31.00 65.00 245 Kč
VKLAD CELKEM 245 Kč

JPV Oddíl OS SK Prostějov

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 146) 2092403 H45B JPV6112 Jeřábek Luboš abs 52.00 150 Kč ( 312) 2121898 H45C JPV6909 Holusek Milan abs 80.00 150 Kč ( 6) 2112722 D14A JPV0652 Přikrylová Jana 0.00 77.00 270 Kč ( 20) 2115705 HD10N JPV1010 Plachý Matyáš ?? ?? 270 Kč ( 8) 2112741 D14A JPV0653 Přikrylová Ivana 2.00 71.00 270 Kč ( 5) 2102771 H45C JPV7404 Přikryl Jiří 4.00 74.00 360 Kč ( 259) 8235111 H21A JPV8235 Perknovský Radim 7.00 abs 150 Kč ( 130) 1007529 H21C JPV9717 Otruba Vojtěch 8.00 91.00 360 Kč ( 18) 2108881 D14A JPV0555 Plachá Aneta 11.00 44.00 270 Kč ( 433) 7210862 H21A JPV7713 Skřivanek Marcel 13.00 85.00 360 Kč ( 27) 8662320 H21A JPV8201 Otrusina Jiří 17.00 abs 150 Kč ( 54) 2075678 H45C JPV6505 Štorek Petr 19.00 23.00 360 Kč ( 241) 2112735 H45C JPV7214 Poláček Luboš 24.00 11.00 360 Kč ( 19) 2108899 H12A JPV0707 Plachý Ondřej 31.00 90.00 270 Kč ( 438) 8488884 H45B JPV6217 Chmelař Miroslav 37.00 36.00 Kč ( 17) 2103780 H45B JPV6515 Plachý Martin 40.00 abs 150 Kč ( 53) 8006556 D45B JPV6556 Štorková Simona 45.00 9.00 360 Kč ( 16) 2102819 D35B JPV7676 Plachá Andrea 46.00 94.00 360 Kč ( 58) ? D35B JPV7551 Gottwaldová Hana 48.00 86.00 360 Kč ( 240) 2109754 D35C JPV7552 Poláčková Monika 53.00 101.00 360 Kč ( 242) 2108908 H14A JPV0520 Poláček Tomáš 60.00 79.00 270 Kč ( 313) 7208224 H18B JPV0123 Holusek Jiří 61.00 114.00 360 Kč ( 578) 8123477 H35C JPV7700 Martinek Pavel 61.00 27.00 430 Kč ( 55) 8440505 H14A JPV0505 Štorek Jan 62.00 71.00 270 Kč ( 215) 2113078 H35C JPV7501 Chmelář Jan 63.00 19.00 360 Kč ( 7) 2109752 D35C JPV7979 Přikrylová Jitka 67.00 59.00 360 Kč ( 56) 8663202 H18B JPV0202 Štorek David 67.00 102.00 360 Kč ( 174) 8656711 H21B JPV9509 Fajkus Radim 76.00 73.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 8110 Kč

KON KOB Konice

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 217) 2020743 T KON8755 Čeřovská Adéla ?? ?? 360 Kč ( 219) 2020742 HDR KON1353 Čeřovská Eliška ?? ?? 180 Kč ( 255) 52720 HDR KON1262 Hájková Zuzana ?? ?? 180 Kč ( 320) 52718 HD10N KON0979 Zapletalová Anna ?? ?? 270 Kč ( 321) 8898 HDR KON1111 Zapletal David ?? ?? 180 Kč ( 525) 2126252 HD10N KON0909 Beneš Jan ?? ?? 270 Kč ( 536) 4634081 HD10N KON1171 Ebnerová Alena ?? ?? 270 Kč ( 583) 2111763 HD10N KON0929 Dostál Lukáš ?? ?? 240 Kč ( 584) 2125319 HDR KON1062 Dostálová Jolana ?? ?? 120 Kč ( 585) 2143345 HDR KON1288 Dostálová Elena ?? ?? 120 Kč ( 601) ? HDR KONXXXX Komínek Vojtěch ?? ?? 180 Kč ( 333) 2090865 D12A KON0760 Rozsívalová Adéla 1.00 73.00 270 Kč ( 256) 2126250 D12A KON0787 Hájková Michaela 3.00 abs 200 Kč ( 336) 2090866 H10C KON1022 Rozsíval Martin 5.00 114.00 270 Kč ( 439) 361976 D12A KON0779 Fialová Anna 6.00 61.00 270 Kč ( 218) 2020728 H10C KON1010 Čeřovský Filip 8.00 105.00 270 Kč ( 254) 2126251 D12A KON0767 Langerová Eliška 18.00 25.00 270 Kč ( 526) 515427 D12A KON0757 Benešová Anežka 20.00 19.00 270 Kč ( 610) 2067322 D12A KON0777 Dvořáková Ema 22.00 13.00 400 Kč ( 645) ? H12A KON0808 Podzimek Theodor 37.00 66.00 400 Kč ( 648) 2067321 H14A KON0537 Dvořák Štěpán 61.00 75.00 400 Kč ( 1) 8660477 H16B KON0404 Beneš Jindřich 84.00 52.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 4550 Kč

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 318) 8656712 HDR KSU7849 Růžička Lukáš ?? abs 60 Kč ( 193) 8662445 H21A KSU9202 Jílek Jakub 12.00 88.00 360 Kč ( 319) 2051494 H10C KSU0901 Růžička Matěj 16.00 abs 100 Kč ( 317) 2058483 D21B KSU9559 Habigerová Radka 86.00 84.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 880 Kč

KUO KOB Ústí nad Orlicí

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 574) 887162 H21A KUO9605 Skalický Matyáš 32.00 22.00 430 Kč ( 183) 51752 H45B KUO6501 Mutinský Viktor 41.00 24.00 360 Kč ( 181) 8667546 H35B KUO8001 Koblížek Kamil 43.00 74.00 360 Kč ( 184) 2144085 H35C KUO7802 Falta Radim 48.00 83.00 360 Kč ( 182) 51751 D55B KUO6499 Mutinská Zdeňka 72.00 39.00 360 Kč ( 600) 8667532 D16B KUO0451 Brožková Tereza 93.00 79.00 430 Kč
VKLAD CELKEM 2300 Kč

KVS SKOB Kobra Vsetín

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 286) 7866 P KVS9550 Mikušová Lucie ?? ?? 360 Kč ( 395) 2088217 P KVS0810 Švestka Patrik ?? ?? 360 Kč ( 396) 2088170 P KVS7060 Švestková Jana ?? ?? 360 Kč ( 400) 7062009 HD10N KVS0953 Belžíková Nelly ?? ?? 270 Kč ( 397) 53372 H21C KVS9700 Švestka Vít 5.00 107.00 360 Kč ( 401) 7208222 H45C KVS7105 Belžík Karel 6.00 68.00 360 Kč ( 394) 2088198 H45C KVS6810 Švestka Jiří 11.00 50.00 360 Kč ( 358) 53684 H10C KVS1001 Graclík Daniel 14.00 87.00 270 Kč ( 284) 2021858 H65B KVS5301 Hrbas Vladimír 35.00 49.00 270 Kč ( 289) 887152 H12A KVS0710 Pavlica Bedřich 35.00 74.00 270 Kč ( 398) 8670745 H45B KVS7301 Švestka Vítězslav 38.00 32.00 360 Kč ( 290) 2116450 D45B KVS7360 Pavlicová Anna 44.00 12.00 360 Kč ( 393) 53694 H14A KVS0600 Švestka Štěpán 54.00 103.00 270 Kč ( 296) 2116484 H35C KVS7501 Pavlica Jiří 58.00 39.00 360 Kč ( 402) 2001910 D35C KVS7750 Mikulčíková Irena 70.00 50.00 360 Kč ( 403) 53673 D35C KVS7860 Pinďáková Veronika 72.00 44.00 360 Kč ( 359) 887153 D35C KVS8350 Spitzerová Petra 78.00 26.00 360 Kč ( 285) 51529 D21B KVS9551 Macečková Veronika 80.00 108.00 360 Kč ( 75) 7865 H21B KVS8801 Maliňák Štěpán 81.00 53.00 360 Kč ( 392) 2088173 H16B KVS0310 Švestka Jakub 81.00 64.00 360 Kč ( 399) 416092 D45C KVS7351 Sedláčková Dagmar 88.00 62.00 360 Kč ( 287) 53688 D21B KVS9751 Nedbalová Magdaléna 91.00 64.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 7470 Kč

LBE TJ Lokomotiva Beroun

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 504) 7080080 HD10N LBE0999 Schwarzová Martina ?? ?? 270 Kč ( 505) 2112736 HD10N LBE1199 Schwarzová Katka ?? ?? 270 Kč ( 390) 8200027 D45B LBE7350 Bialeková Martina 46.00 6.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 900 Kč

LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 163) 52044 HDR LBM1300 Salajka Tibor ?? ?? 180 Kč ( 191) 2112765 HDR LBM1101 Eliášek Jakub ?? ?? 180 Kč ( 196) 52032 D14A LBM0651 Tomanová Eliška 13.00 38.00 270 Kč ( 198) 52038 H12A LBM0909 Toman Matěj 29.00 98.00 270 Kč ( 190) 2112754 H12A LBM0801 Eliášek Patrik 32.00 86.00 270 Kč ( 185) 2122244 H65C LBM5401 Štěpánek Jiří 45.00 29.00 270 Kč ( 195) 52017 H35C LBM7517 Toman Ondřej 52.00 67.00 360 Kč ( 192) 2113043 D35C LBM8051 Eliášková Hana 61.00 77.00 360 Kč ( 268) 52055 D65 LBM4955 Tomanová Jana 61.00 50.00 270 Kč ( 94) 1409878 H55B LBM6113 Korpas Jaroslav 64.00 96.00 360 Kč ( 97) 1409879 D35C LBM7362 Korpasová Ivana 66.00 62.00 360 Kč ( 197) 219277 D35C LBM7751 Tomanová Veronika 71.00 47.00 360 Kč ( 48) 219280 D55B LBM5795 Janská Iva 80.00 7.00 360 Kč ( 87) 52093 D45C LBM6460 Matyášová Lenka 83.00 82.00 360 Kč ( 98) 2113045 D55C LBM5558 Salajková Věra 87.00 86.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 4590 Kč

LCE OOB TJ Slovan Luhačovice

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 424) 51506 P LCE8055 Škodová Eva ?? ?? 360 Kč ( 425) ? HDR LCE1352 Škodová Michaela ?? ?? 180 Kč ( 427) 2082902 HD10N LCE1113 Škoda František ?? ?? 270 Kč ( 426) 52698 D55B LCE5852 Vlažná Mirka 74.00 31.00 360 Kč ( 423) 416063 D55B LCE5451 Cahlová Slávka 77.00 19.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 1530 Kč

LOU SK Moravan Louňovice

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 263) 2143387 HD10N LOU1200 Šunka Hubert ?? ?? 270 Kč ( 265) 2143340 HD10N LOU1152 Topičová Laura ?? ?? 270 Kč ( 267) 2029200 T LOU7800 Topič Jiří ?? ?? 360 Kč ( 261) 2143397 D12A LOU0850 Šunková Berta 11.00 46.00 270 Kč ( 262) 2148246 D10C LOU1051 Šunková Sára 39.00 15.00 270 Kč ( 260) 7205005 H35B LOU7600 Šunka Jan 44.00 70.00 360 Kč ( 266) 2143396 D35C LOU8350 Topičová Anna 48.00 119.00 360 Kč ( 264) 2143334 D35C LOU7550 Šunková Karolína 52.00 104.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 2520 Kč

LPU OK Lokomotiva Pardubice

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 377) 8663165 H18B LPU0204 Šišma Vojtěch abs abs 150 Kč ( 381) 7209796 HDR LPU1353 Hovorková Nikol ?? ?? 180 Kč ( 382) 920672 HDR LPU1354 Kárníková Alžběta ?? ?? 180 Kč ( 376) 2049542 H10C LPU1002 Kárník Štěpán 17.00 81.00 270 Kč ( 374) 2103243 D10C LPU0954 Hovorková Elen 28.00 51.00 270 Kč ( 380) 9260 H65B LPU5201 Farář Václav 40.00 29.00 270 Kč ( 379) 9338 H35C LPU7908 Hovorka Pavel 53.00 63.00 360 Kč ( 378) 8000246 H35B LPU8106 Šabatka Petr 54.00 30.00 360 Kč ( 375) 8670795 D18B LPU0251 Kovářová Jana 55.00 110.00 360 Kč ( 575) 434574 D21A LPU9658 Chládková Simona 85.00 24.00 430 Kč
VKLAD CELKEM 2830 Kč

MOV SKOB Ostrava

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 367) 8670472 D14A MOV0650 Pavlová Eliška 1.00 74.00 270 Kč ( 70) 8670475 D12A MOV0751 Štětínská Tereza 8.00 55.00 270 Kč ( 331) 52780 H45C MOV7104 Štětínský Pavel 25.00 5.00 360 Kč ( 243) 232406 D21B MOV7650 Štětínská Soňa 90.00 68.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 1260 Kč

NNN Neregistrovaní

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 597) ? P NNNXXXX Vrtílek Roman abs ?? 150 Kč
VKLAD CELKEM 150 Kč

OOL SK Haná orienteering

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 82) 8198811 H21A OOL8801 Zdráhal Tomáš 25.00 46.00 325 Kč ( 599) 8028829 H55B OOL5904 Višňa Milan 65.00 93.00 Kč ( 223) 8451957 H55B OOL5707 Zdráhal Robert 69.00 81.00 325 Kč
VKLAD CELKEM 650 Kč

OOP TJ Opava

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 416) 2060211 D10C OOP0950 Švidrnochová Nela 21.00 72.00 270 Kč ( 449) 7210910 D35B OOP7751 Švidrnochová Hana 49.00 82.00 360 Kč ( 448) 8656605 D18B OOP0451 Švidrnochová Eliška 59.00 98.00 360 Kč ( 415) 2049558 H55B OOP5803 Ryšavý Jiří 62.00 102.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 1350 Kč

OTK OOB TJ Jiskra Otrokovice

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 560) 331069 P OTK7151 Králová Věra abs abs 180 Kč ( 561) 8670735 D65 OTK5250 Volencová Ivana 70.00 18.00 240 Kč
VKLAD CELKEM 420 Kč

PBM TJ Spartak 1. Brněnská

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 404) 7209359 H65B PBM5303 Robotka Libor 42.00 21.00 270 Kč
VKLAD CELKEM 270 Kč

PHK OK 99 Hradec Králové

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 325) 336760 H45B PHK6702 Růžička Ivan 30.00 68.00 360 Kč ( 328) 339560 D10C PHK0951 Růžičková Magda 31.00 42.00 270 Kč ( 322) 2129249 D10C PHK0999 Grusserová Diana 33.00 36.00 270 Kč ( 327) 7209792 D45B PHK7153 Růžičková Kamila 41.00 24.00 360 Kč ( 572) 219239 D55B PHK6354 Novotná Ivana 81.00 3.00 430 Kč
VKLAD CELKEM 1690 Kč

PLU TJ SOKOL Plumlov

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 540) 9201846 H21C PLU8200 Mikuš Oldřich abs 95.00 300 Kč ( 281) 2061817 P PLU7878 Luterová Kristýna ?? ?? 360 Kč ( 279) 2051531 H10C PLU1001 Lutera Oliver 13.00 90.00 270 Kč ( 277) 681869 D12A PLU0851 Štefková Michaela 14.00 37.00 270 Kč ( 278) 896972 H10C PLU0900 Hřivňák Petr 15.00 84.00 270 Kč ( 275) 8667550 D14A PLU0577 Otrubová Anna 16.00 29.00 270 Kč ( 225) 2061810 D12A PLU0888 Otrubová Karolína 24.00 10.00 245 Kč ( 280) 2051506 D10C PLU1051 Luterová Laura 32.00 39.00 270 Kč ( 315) 995892 H45B PLU7417 Otruba Marek 36.00 40.00 360 Kč ( 224) 995816 D35B PLU7852 Otrubová Johana 44.00 102.00 325 Kč ( 276) 887939 D35B PLU7677 Otrubová Ivona 50.00 78.00 360 Kč ( 274) 8663160 H14A PLU0600 Soldán Robin 57.00 91.00 270 Kč ( 226) 8667537 H14A PLU0501 Otruba František 64.00 63.00 245 Kč ( 273) 2124798 H14A PLU0503 Karásek Antonín 67.00 51.00 270 Kč ( 272) 8667538 H14A PLU0500 Černoch Martin 71.00 35.00 270 Kč ( 357) 2035158 D35C PLU7777 Němečková Věra 73.00 41.00 360 Kč ( 270) 8660570 D16B PLU0351 Černochová Michaela 81.00 115.00 360 Kč ( 269) 2124774 H16B PLU0301 Karásek František 82.00 60.00 360 Kč ( 316) 1400409 D16B PLU0350 Němečková Kateřina 86.00 100.00 360 Kč ( 271) 2087689 D16B PLU0452 Janečková Adéla 89.00 91.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 6155 Kč

PTE TJ Sokol Ptení

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 156) 8849 D21B PTE9474 Vítková Lucie abs 40.00 300 Kč ( 50) 8826 P PTE6952 Vítková Miroslava ?? ?? 360 Kč ( 49) 8656506 H45C PTE6622 Vítek Zbyněk 15.00 35.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 1020 Kč

PVP VSK Přírodní vědy Praha

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 337) 2115730 H35B PVP7700 Možný Stanislav 52.00 38.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 360 Kč

PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 384) 8659407 H45B PZR4800 Kříž Pavel 33.00 abs 150 Kč ( 282) 8656611 H65B PZR4417 Pospíšil Jaromír 38.00 37.00 270 Kč ( 385) 8659406 D65 PZR5051 Křížová Zdenka 65.00 abs 100 Kč
VKLAD CELKEM 520 Kč

RBK SK Radioklub Blansko

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 103) 8662330 D21A RBK9999 Matušková Jana abs 4.00 300 Kč ( 247) 2067938 P RBK6767 Pekárková Radka abs ?? 300 Kč ( 248) 4643 H45C RBK6602 Pekárek Aleš abs 8.00 300 Kč ( 343) 416103 D35C RBK6451 Tesařová Jitka abs 20.00 150 Kč ( 542) 2111809 P RBK7474 Matušková Kateřina abs abs 150 Kč ( 549) 49900 H45C RBK6120 Jalový Vlastimil abs 47.00 150 Kč ( 550) 52024 H21B RBK8604 Jalový Vlastimil abs 37.00 150 Kč ( 556) 410332 H21C RBK8004 Brodecký Radek abs 47.00 300 Kč ( 11) 2127529 P RBK7851 Šujanová Kateřina ?? ?? 360 Kč ( 85) 2061781 HD10N RBK1151 Broschová Alžběta ?? ?? 270 Kč ( 339) 53205 HD10N RBK1051 Jágrová Zuzana ?? ?? 270 Kč ( 102) 2801035 H45C RBK7001 Matuška Pavel 1.00 89.00 360 Kč ( 12) 2115693 D12A RBK0752 Šujanová Berenika 26.00 4.00 270 Kč ( 83) 2061836 D45B RBK7451 Broschová Lucie 30.00 57.00 360 Kč ( 13) 2115694 D10C RBK0952 Šujanová Rozálie 36.00 24.00 270 Kč ( 338) 49682 D10C RBK0951 Jágrová Aneta 41.00 9.00 270 Kč ( 104) 52078 H65C RBK5307 Henek Milan 51.00 5.00 270 Kč ( 84) 8660437 H14A RBK0606 Brosch Ondřej 52.00 111.00 270 Kč ( 144) 8812 H55C RBK5719 Jalový Jaroslav 54.00 abs 150 Kč ( 86) 2061849 H35B RBK7111 Brosch Petr 55.00 26.00 360 Kč ( 204) 1413717 H35C RBK7801 Fousek Martin 59.00 35.00 360 Kč ( 105) 52092 D65 RBK5454 Henková Svatava 64.00 38.00 270 Kč ( 591) 8667988 H16B RBK0402 Fousek Matěj 74.00 92.00 360 Kč ( 205) 8000241 H16B RBK0403 Fousek Vojtěch 78.00 76.00 360 Kč ( 294) 8667995 D21B RBK9252 Mazalová Monika 82.00 100.00 360 Kč ( 145) 49601 D55C RBK5761 Jalová Marie 89.00 abs 150 Kč
VKLAD CELKEM 7140 Kč

RIC OB Říčany

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 355) 8667545 D14A RIC0655 Kotková Adéla 23.00 8.00 270 Kč ( 352) 2085603 D45B RIC7352 Kotková Lenka 39.00 30.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 630 Kč

ROV OK Zubří

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 288) ? H45C ROV5301 Mizera Ladislav 3.00 83.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 360 Kč

SBK KOB START Blansko

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 349) 2045244 H21C SBK7911 Dressler Jan 15.00 63.00 360 Kč ( 534) 49683 H65B SBK5406 Kolařík Zdeněk 33.00 57.00 270 Kč ( 341) 410339 H35C SBK7549 Jágr Jaroslav 47.00 87.00 360 Kč ( 535) 49685 D65 SBK5251 Kolaříková Věra 62.00 46.00 270 Kč ( 340) 8662315 D35C SBK7789 Jágrová Vlasta 76.00 32.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 1620 Kč

SBR SKOB Bruntál

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 139) 51917 H65B SBR4801 Toman Stanislav 30.00 69.00 270 Kč ( 160) 8663161 H45B SBR6302 Řeháček Petr 34.00 48.00 360 Kč ( 539) 51874 D16B SBR0450 Haluzová Štěpánka 83.00 109.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 990 Kč

SCP OK Sparta Praha

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 24) 1413715 H55B SCP6001 Hošek Ladislav 71.00 75.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 360 Kč

SHK OK Slavia Hradec Králové

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 520) 1400450 H45C SHK7100 Dohnálek Pavel 13.00 41.00 360 Kč ( 519) 7200597 H45B SHK7300 Kolář Viktor 24.00 92.00 360 Kč ( 517) 8670465 H21A SHK0000 Tichý Radomír 28.00 37.00 Kč ( 518) 7210098 H35C SHK7604 Panáček Aleš 54.00 59.00 Kč ( 516) 8670458 H16B SHK0303 Tichý Lubomír 77.00 80.00 360 Kč ( 514) 8662691 H16B SHK0405 Kolář Šimon 83.00 56.00 360 Kč ( 513) 51131 D45C SHK7252 Dohnálková Jana 86.00 70.00 360 Kč ( 515) 8656645 H16B SHK0403 Dohnálek Tomáš 92.00 20.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 2160 Kč

SJC Sportcentrum Jičín

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 562) 8338383 H65C SJC3601 Havlík Jaroslav 52.00 1.00 330 Kč
VKLAD CELKEM 330 Kč

SJH SJH Jindřichův Hradec

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 22) 553451 D14A SJH0651 Benešová Michaela 10.00 47.00 270 Kč ( 21) 8651725 H45B SJH7001 Beneš Jan 32.00 56.00 360 Kč ( 23) 9101672 D45B SJH7051 Benešová Iva 42.00 18.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 990 Kč

SJI OK Jihlava

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 506) 52360 H55B SJI6002 Kopecký Zdeněk abs 69.00 150 Kč ( 140) 2085575 H55B SJI5901 Zeman Jaroslav 70.00 78.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 510 Kč

SKM KOB Směr Kroměříž

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 451) 619094 H55C SKM6301 Kavan Luboš abs 3.00 150 Kč ( 592) 436930 D10C SKM0950 Skopalová Alexandra abs 3.00 120 Kč ( 593) 53811 P SKMxxxx Skopalová Kateřina abs ?? 180 Kč ( 168) 2045216 H21A SKM9401 Dvorský Vojtěch 26.00 43.00 360 Kč ( 222) 425530 H21A SKM9501 Krajcar Ivo 29.00 34.00 360 Kč ( 61) 8670823 H35B SKM7000 Vlček Roman 47.00 58.00 360 Kč ( 450) 53824 H21B SKM9601 Dvorský Petr 73.00 85.00 360 Kč ( 297) 7207146 H21B SKM8700 Lachendro Jan 90.00 9.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 2250 Kč

SNA TJ START Náchod

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 76) 8655470 H21A SNA7105 Doucha Jiří 11.00 91.00 360 Kč ( 78) 9616 H12A SNA0801 Doucha Tomáš 47.00 26.00 270 Kč ( 77) 9636 H14A SNA0501 Doucha Martin 76.00 15.00 270 Kč ( 79) 9606 D45C SNA7155 Douchová Jaroslava 94.00 38.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 1260 Kč

SOP OOB TJ Slezan Opava

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 364) 301232 H55C SOP5601 Volný Jiří 55.00 13.00 360 Kč ( 4) 446344 D65 SOP4851 Suchánková Libuše 60.00 54.00 270 Kč ( 180) 980372 H21B SOP8600 Peterek Vít 77.00 69.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 990 Kč

SPR SK SKI - SPORT Praděd

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 530) 8135135 H21C SPR5100 Pilc Oldřich 13.00 71.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 360 Kč

SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 370) 9201626 D14A SRK0551 Morávková Zuzana 5.00 62.00 270 Kč ( 148) 8004341 H21A SRK9802 Locker Tomáš 8.00 100.00 360 Kč ( 155) 2025350 D14A SRK0552 Cejpková Karolína 15.00 32.00 270 Kč ( 35) 301158 H45B SRK7001 Locker Martin 21.00 104.00 360 Kč ( 441) 8660597 D45B SRK6752 Kosová Michaela 35.00 42.00 360 Kč ( 442) 2073747 H45B SRK6802 Kos Michal 43.00 16.00 360 Kč ( 371) 7207351 H35B SRK7701 Morávek Martin 49.00 50.00 360 Kč ( 157) 7204489 H35B SRK7501 Šklíba Jan 51.00 42.00 360 Kč ( 216) 7204991 D35B SRK7651 Šklíbová Jana 51.00 74.00 360 Kč ( 369) 7207356 H14A SRK0503 Morávek Martin 73.00 27.00 270 Kč
VKLAD CELKEM 3330 Kč

SSU SK Severka Šumperk

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 604) 52549 H75 SSU4302 Ostřanský Josef 26.00 10.00 270 Kč ( 100) 224901 D45B SSU6591 Ostřanská Iveta 29.00 60.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 630 Kč

STE SK SKI-OB Šternberk

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 386) 8655383 D45B STE7054 Skyvová Kristýna abs 3.00 300 Kč ( 405) ? HDR STE1202 Tomášek Matěj abs ?? 120 Kč ( 406) ? HDR STE1500 Tomášek David abs ?? 120 Kč ( 407) 2108900 H21A STE8000 Tomášek Tomáš abs 79.00 300 Kč ( 124) 232959 HDR STE1350 Tomášková Lucie ?? ?? 180 Kč ( 125) 2122260 P STE7651 Burdová Olga ?? ?? 360 Kč ( 126) 2143383 P STE8250 Tomášková Petra ?? ?? 360 Kč ( 127) 504405 T STE6800 Antonowicz Jerzy ?? ?? 360 Kč ( 351) ? P STE7800 Venus Ctibor ?? ?? 360 Kč ( 109) 2108904 D14A STE0653 Burdová Helena 3.00 68.00 270 Kč ( 387) 8655385 H21A STE6501 Skyva Petr 6.00 103.00 360 Kč ( 110) 2108903 D14A STE0552 Mikošková Marie 7.00 56.00 270 Kč ( 123) 2112775 H45C STE7103 Mikoška Eman 8.00 62.00 360 Kč ( 116) 224904 H10C STE0909 Matoušek Jan 12.00 93.00 270 Kč ( 350) 2148071 D14A STE0554 Venusová Anna 19.00 20.00 270 Kč ( 353) 8654919 H21A STE9202 Doležel Ondřej 23.00 52.00 360 Kč ( 107) 2102861 D10C STE1051 Tomášková Anna 25.00 60.00 270 Kč ( 108) 2112745 D12A STE0852 Burdová Hana 25.00 7.00 270 Kč ( 114) 8240668 D45B STE6851 Górnicka-Antonowicz Anna 32.00 51.00 360 Kč ( 354) 8655374 H21A STE5809 Václavek Tomáš 35.00 16.00 360 Kč ( 118) 2106723 H12A STE0808 Tomášek Josef 46.00 30.00 270 Kč ( 120) 2118486 H35C STE7600 Burda Tomáš 46.00 91.00 360 Kč ( 117) 2112769 H12A STE0807 Mikoška Jan 49.00 18.00 270 Kč ( 229) 52517 H65C STE4801 Sklenář Antonín 50.00 9.00 245 Kč ( 122) 52462 H35C STE8001 Tomášek Petr 55.00 55.00 360 Kč ( 121) 2073426 H35C STE7200 Silnoušek Jiří 64.00 15.00 360 Kč ( 112) 2112743 D35C STE7556 Lubrichová Eva 65.00 65.00 360 Kč ( 119) 8636188 H14A STE0503 Antonowicz Jan 69.00 43.00 270 Kč ( 113) 2025355 D35C STE7951 Matoušková Jana 74.00 38.00 360 Kč ( 579) 2045214 H14A STE0504 Trepáč Adam 75.00 19.00 270 Kč ( 111) 8660567 D16B STE0451 Lubrichová Veronika 87.00 97.00 360 Kč ( 115) 2113042 D45C STE7150 Mikošková Iveta 92.00 46.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 9725 Kč

TAP KOB Tretra Praha

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 596) 8662303 H21A TAP8902 Černý Martin 10.00 94.00 430 Kč ( 29) 2113483 H10C TAP0903 Cichra Patrik 18.00 78.00 270 Kč ( 28) 2111618 D35C TAP7752 Cichrová Iveta 51.00 107.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 1060 Kč

TBM KOS TJ Tesla Brno

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 179) 410192 D65 TBM5253 Cigošová Anna abs 14.00 200 Kč ( 64) 2087680 HD10N TBM0928 Kroutil Tadeáš ?? ?? 270 Kč ( 432) 52592 HDR TBM1108 Skřivanek František ?? ?? 180 Kč ( 41) 8644875 H21C TBM8603 Kavan Tomáš 7.00 99.00 360 Kč ( 42) 8323322 H21C TBM8809 Karlík Jan 9.00 87.00 360 Kč ( 73) 8149311 D14A TBM0659 Doušková Hana 12.00 41.00 270 Kč ( 431) 2058523 D12A TBM0853 Skřivanková Anna 13.00 40.00 270 Kč ( 57) 53235 H21C TBM5711 Minařík Luboš 17.00 55.00 360 Kč ( 429) 2042538 H21A TBM9502 Šrom Jakub 18.00 70.00 360 Kč ( 40) 8644873 H21A TBM9437 Horvát Petr 20.00 64.00 360 Kč ( 152) 2059757 D14A TBM0660 Hlaváčová Lucie 22.00 11.00 270 Kč ( 151) 49656 D45B TBM7258 Hlaváčová Šárka 31.00 54.00 360 Kč ( 206) 8656745 H21A TBM0101 Adámek Filip 36.00 13.00 360 Kč ( 447) 8667996 D45B TBM7152 Zajíčková Lenka 37.00 36.00 300 Kč ( 74) 2067215 D45B TBM7060 Doušková Vlasta 43.00 15.00 360 Kč ( 65) 2087678 H12A TBM0712 Kroutil Jošt 45.00 34.00 270 Kč ( 63) 2067978 H35C TBM7803 Kroutil Petr 62.00 23.00 360 Kč ( 90) 49660 D65 TBM4451 Liščinská Eva 66.00 34.00 270 Kč ( 62) 2120617 D35C TBM7861 Kroutilová Eva 69.00 53.00 360 Kč ( 234) 52361 D65 TBM5451 Eremiášová Jana 69.00 22.00 270 Kč ( 72) 8222007 H16B TBM0401 Doušek Tomáš 75.00 88.00 360 Kč ( 95) 8655372 D21A TBM0151 Korpasová Lucie 82.00 36.00 360 Kč ( 141) 53288 D45C TBM6653 Lukášová Lenka 85.00 74.00 360 Kč ( 96) 8656527 D21A TBM9898 Korpasová Tereza 86.00 20.00 360 Kč ( 566) 7204496 H21B TBM0003 Rajnoha David 86.00 25.00 430 Kč ( 237) 8670824 H16B TBM0326 Lička Adam 88.00 36.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 8400 Kč

TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 602) 8655376 H21A TJN8700 Strachota Petr abs 28.00 360 Kč ( 603) 920693 D21A TJN9392 Mátlová Pavlína abs 0.00 360 Kč ( 422) 2059760 H45C TJN66XX Šklíba Jaromír 18.00 26.00 360 Kč ( 421) 8660383 D21B TJN0153 Šklíbová Míša 83.00 96.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 1440 Kč

TRI TJ TŽ Třinec

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 244) 416124 P TRI8006 Walaski Antonín ?? ?? 360 Kč ( 245) 2113099 HDR TRI1400 Walaski Vítek ?? ?? 180 Kč ( 246) 2102570 D10C TRI0950 Walaská Klára 26.00 57.00 270 Kč
VKLAD CELKEM 810 Kč

TRT KOS Třešť

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 153) 51989 H65C TRT5100 Blecha Ladislav 44.00 33.00 270 Kč ( 154) 2102564 D65 TRT5350 Oulická Hana 68.00 26.00 270 Kč
VKLAD CELKEM 540 Kč

TTR OOB Třebíč

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 212) 49689 D12A TTR0852 Nešporová Terezie 4.00 67.00 270 Kč ( 214) 52242 D45B TTR7251 Nešporová Marie 33.00 48.00 360 Kč ( 93) 52251 H65B TTR5401 Koudelný Jiří 41.00 25.00 270 Kč ( 211) 995847 H14A TTR0502 Nešpor Jiří 59.00 83.00 270 Kč ( 213) 8663162 H55B TTR6101 Nešpor Jan 63.00 99.00 360 Kč ( 209) 7300192 H18B TTR0101 Nešpor Jan 68.00 100.00 360 Kč ( 210) 416215 D16B TTR0351 Nešporová Marie 82.00 112.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 2250 Kč

TYN OOB SK Týniště nad Orlicí

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 324) 7210242 H45C TYN6901 Šišma Pavel abs abs 150 Kč ( 326) 7209364 D45C TYN6850 Šišmová Hana abs abs 150 Kč ( 9) 2111719 H45C TYN7001 Kašpar Václav 17.00 29.00 360 Kč ( 10) 2111703 D45C TYN7452 Kašparová Eva 82.00 86.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 1020 Kč

TZL SKOB Zlín

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 302) 515174 HD10N TZL1111 Smola Jakub ?? ?? 270 Kč ( 303) 428255 HDR TZL1414 Smola Štěpán ?? ?? 180 Kč ( 301) 8667971 H21A TZL8131 Smola Michal 4.00 109.00 360 Kč ( 189) 7209279 D10C TZL0950 Kundratová Eva 23.00 66.00 270 Kč ( 186) 53360 D45B TZL7350 Kundratová Jana 34.00 45.00 360 Kč ( 188) 7209278 H12A TZL0700 Kundrata Vít 43.00 42.00 270 Kč ( 187) 7209284 H18B TZL0203 Kundrata Jan 63.00 110.00 360 Kč ( 106) 8662735 D65 TZL5254 Horynová Eva 67.00 30.00 270 Kč ( 147) 53838 D55C TZL5954 Žaludková Miroslava 83.00 95.00 360 Kč ( 194) 7203458 D21B TZL0058 Kundratová Lucie 85.00 88.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 3060 Kč

UOL SOB Olomouc

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 39) 2092418 H65B UOL5201 Janošík Antonín abs 17.00 100 Kč ( 253) 2148147 H12A UOL0701 Robenek Jiří abs 6.00 200 Kč ( 629) 52476 D45B UOL6653 Šimková Hana abs 21.00 540 Kč ( 391) 52467 P UOL4201 Šubrt Zdeněk ?? abs 300 Kč ( 586) ? HDR UOL0803 Heča Michal ?? ?? 180 Kč ( 598) 2148224 HD10N UOL1151 Zbíralová Kateřina ?? ?? 330 Kč ( 346) 2069082 D12A UOL0750 Paulíčková Tereza 7.00 58.00 270 Kč ( 165) 2044889 D14A UOL0650 Kopecká Nela 9.00 50.00 270 Kč ( 323) 2069084 D12A UOL0751 Janků Karolína 10.00 49.00 270 Kč ( 299) 8680425 D14A UOL0654 Jílková Lenka 14.00 2.00 270 Kč ( 298) 8670784 D12A UOL0753 Jílková Pavla 15.00 70.00 270 Kč ( 548) 2111803 D14A UOL0651 Šaňáková Marie 20.00 17.00 200 Kč ( 559) 7300185 H45C UOL7300 Vrána Jan 22.00 14.00 430 Kč ( 138) 52478 H45B UOL6501 Pernica Jiří 27.00 80.00 360 Kč ( 412) 2113056 D10C UOL1150 Kubíčková Magdalena 27.00 54.00 270 Kč ( 672) 2011817 H45B UOL6503 Šimek Roman 31.00 60.00 540 Kč ( 413) 2113097 H12A UOL0801 Kubíček Vavřinec 33.00 82.00 270 Kč ( 551) 52448 H65B UOL5301 Navrátil Antonín 34.00 53.00 270 Kč ( 348) 2118494 D10C UOL0951 Paulíčková Adela 35.00 27.00 270 Kč ( 167) 2069081 D10C UOL1050 Kopecká Tereza 40.00 12.00 270 Kč ( 529) 52440 H65C UOL5101 Jadviščok Ladislav 43.00 abs 200 Kč ( 14) 2020741 H35B UOL7100 Horký Jan 46.00 62.00 360 Kč ( 555) 1420235 D35C UOL7650 Šaňáková Šárka 50.00 110.00 300 Kč ( 166) 420402 D35C UOL7750 Kopecká Jitka 54.00 98.00 360 Kč ( 300) 2069071 D35C UOL8050 Jílková Hana 62.00 74.00 360 Kč ( 334) 8660531 H18B UOL0201 Dostál František 64.00 108.00 360 Kč ( 557) 7202871 H18B UOL0203 Jirka Matyáš 66.00 104.00 360 Kč ( 372) 8660922 H21B UOL8000 Zbíral Robert 69.00 101.00 360 Kč ( 414) 2133902 D35C UOL7752 Kubíčková Eva 75.00 35.00 360 Kč ( 347) 2116467 D35C UOL7851 Paulíčková Barbara 77.00 29.00 360 Kč ( 558) 9201328 D35C UOL7652 Vránová Helena 79.00 23.00 430 Kč ( 541) 52445 D55C UOL5651 Künstlerová Milada 82.00 98.00 360 Kč ( 345) 8670456 H21B UOL7701 Paulíček Michal 83.00 41.00 360 Kč ( 208) 2148133 H16B UOL0302 Krampla Michal Jan 86.00 44.00 300 Kč ( 207) 2148092 H21B UOL6601 Krampla Tomáš 87.00 21.00 360 Kč ( 164) 8662369 H21B UOL7800 Kopecký David 89.00 13.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 11430 Kč

VAM OB Vamberk

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 25) 9671 H55C VAM6401 Rykala Karel 56.00 11.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 360 Kč

VBM VSK Mendelu Brno

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 430) 53735 H45B VBM6900 Hrouda Petr abs 64.00 300 Kč ( 417) 410321 H45C VBM6501 Jordanov Nikolaj 14.00 38.00 360 Kč ( 238) 7204512 H45C VBM7301 Lička Lukáš 20.00 20.00 360 Kč ( 295) 8656569 H21A VBM8103 Mazal Zdeněk 22.00 58.00 360 Kč ( 26) 2011839 H21A VBM8002 Henek Vladan 24.00 49.00 360 Kč ( 446) 8656614 H65B VBM4806 Dokoupil Vladimír 37.00 41.00 270 Kč ( 332) 889316 H21A VBM7401 Kořan Pavel 39.00 4.00 360 Kč ( 80) 53489 D35B VBM6555 Jemelíková Lada 52.00 70.00 360 Kč ( 158) 49679 H21B VBM8204 Verner Tomáš 66.00 113.00 360 Kč ( 356) 2121762 H21B VBM8207 Šedivý Jiří 70.00 97.00 360 Kč ( 314) 53238 D55B VBM5655 Potěšilová Vladimíra 73.00 35.00 360 Kč ( 445) 53306 D55B VBM5754 Dokoupilová Zuzana 76.00 23.00 360 Kč ( 567) 330625 D21B VBM8553 Kociánová Lenka 79.00 112.00 430 Kč ( 159) 53211 D21B VBM8558 Vernerová Radka 81.00 104.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 4960 Kč

VIC OB Vizovice

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 258) 425428 HDR VIC1401 Kubíček Ota ?? ?? 180 Kč ( 232) 425437 D10C VIC0951 Vlčková Markéta 37.00 21.00 245 Kč ( 231) 8663111 H12A VIC0713 Vlček Tomáš 40.00 54.00 245 Kč ( 257) 2126305 H35C VIC7801 Kubíček Petr 51.00 71.00 360 Kč ( 230) 2073733 H35B VIC7700 Vlček Jiří 56.00 22.00 325 Kč
VKLAD CELKEM 1355 Kč

VLI Slavia Liberec orienteering

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 161) 8627111 H21C VLI8100 Kolaja Jan 6.00 103.00 360 Kč ( 576) 8004275 H21C VLI7403 Šesták Marek 18.00 51.00 430 Kč ( 577) 2088819 D12A VLI0853 Šestáková Johana 21.00 16.00 330 Kč ( 89) 8670461 H14A VLI0509 Bednařík Vilém 66.00 55.00 270 Kč ( 162) 8629817 D21A VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana 90.00 8.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 1750 Kč

VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 172) 2045230 D12A VRL0851 Čivrná Eliška 17.00 28.00 270 Kč ( 173) 8656604 H14A VRL0501 Čivrný Jan 53.00 107.00 270 Kč ( 171) 995887 H55B VRL6306 Čivrný Pavel 60.00 108.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 900 Kč

VSP USK Praha

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 368) 886277 H55B VSP5801 Šváb Jan 61.00 105.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 360 Kč

ZAK OK Netopýr Zákupy

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 30) 410399 H45C ZAK7200 Kašpar Ludvík 21.00 17.00 360 Kč ( 31) 331399 D45C ZAK7250 Kašparová Marie 90.00 54.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 720 Kč

ZAM OB TJ Sokol Žamberk

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 44) 2102818 H21C ZAM0401 Kunt Stanislav 10.00 83.00 360 Kč ( 43) 1421292 H21C ZAM7401 Kunt Stanislav 12.00 75.00 360 Kč ( 45) 2102873 H12A ZAM0701 Kunt Martin 34.00 78.00 270 Kč ( 128) 7210085 H21B ZAM8401 Andrš Petr 82.00 45.00 360 Kč ( 129) 2108886 D21B ZAM8552 Kmentová Lenka 89.00 72.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 1710 Kč

ZBM SK Žabovřesky Brno

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 483) 2094514 D10C ZBM0957 Kučerová Tereza abs 6.00 100 Kč ( 489) 2103688 H45C ZBM7303 Urbánek Petr abs 59.00 300 Kč ( 492) 2051480 D35C ZBM7551 Urbánková Lenka abs 17.00 300 Kč ( 494) 1400413 P ZBM7608 Kučera Viktor abs ?? 150 Kč ( 495) 2090859 D35C ZBM7654 Kučerová Renata abs 113.00 150 Kč ( 589) ? H12A ZBM0714 Vrtílek Vojtěch abs 10.00 120 Kč ( 590) ? D10C ZBM0960 Vrtílková Marie abs 33.00 120 Kč ( 484) 307460 HDR ZBM1007 Bukovác Lukáš ?? ?? 180 Kč ( 493) 525005 H21A ZBM7605 Bukovac Maroš 3.00 112.00 360 Kč ( 467) 2103674 D12A ZBM0854 Rotková Veronika 5.00 64.00 270 Kč ( 482) 8660436 H10C ZBM0907 Mynář Petr 7.00 108.00 270 Kč ( 459) 8660424 D14A ZBM0552 Finstrlová Julie 8.00 53.00 270 Kč ( 485) 2111735 H10C ZBM1100 Koča František 9.00 102.00 270 Kč ( 472) 8660402 H21A ZBM7902 Finstrle Luděk 14.00 82.00 360 Kč ( 469) 8351967 H21A ZBM6708 Přikryl Petr 16.00 76.00 360 Kč ( 481) 2061840 D12A ZBM0850 Kočová Klára 16.00 31.00 270 Kč ( 460) 8660428 D14A ZBM0553 Ondrová Anna 17.00 26.00 270 Kč ( 487) 8636192 H21A ZBM7205 Fiala Jan 19.00 67.00 360 Kč ( 477) 8660552 D14A ZBM0560 Ježková Ivana 21.00 14.00 270 Kč ( 502) 8656722 H21A ZBM9801 Hirš Otakar 21.00 61.00 360 Kč ( 490) ? H45C ZBM7403 Mynář Martin 23.00 abs 300 Kč ( 507) 1633330 D12A ZBM0755 Hiklová Eva 23.00 abs 100 Kč ( 465) 2067231 D12A ZBM0752 Finstrlová Kristýna 27.00 1.00 270 Kč ( 203) 8660410 H21A ZBM8511 Drábek Jan 30.00 31.00 360 Kč ( 468) 2115674 D10C ZBM0954 Marková Eva 30.00 45.00 270 Kč ( 508) 8660441 H21A ZBM8100 Hikl Tomáš 33.00 abs 150 Kč ( 565) 8660433 H45B ZBM7207 Zřídkaveselý Libor 35.00 44.00 360 Kč ( 463) 8660413 H12A ZBM0706 Marek Filip 36.00 70.00 270 Kč ( 466) 2092359 H12A ZBM0807 Bulička Martin 38.00 62.00 270 Kč ( 486) 7300188 H45B ZBM7202 Ježek Petr 39.00 28.00 360 Kč ( 500) 8660448 H21A ZBM9101 Zimmermann Štěpán 41.00 abs Kč ( 464) 2051534 H12A ZBM0712 Komenda Jakub 42.00 46.00 270 Kč ( 488) 8660434 H45B ZBM7302 Zelený Pavel 42.00 20.00 360 Kč ( 480) 8667953 H12A ZBM0813 Ježek David 44.00 38.00 270 Kč ( 471) 2103682 H35B ZBM7704 Rotek Pavel 45.00 66.00 360 Kč ( 496) 815422 D35B ZBM8160 Kočová Lenka 45.00 98.00 360 Kč ( 563) 8660444 H12A ZBM0808 Zřídkaveselý Martin 48.00 22.00 330 Kč ( 458) 2078496 H14A ZBM0512 Kasza Tomáš 58.00 87.00 270 Kč ( 498) 2103680 H35B ZBM8411 Liščinský Tomáš 59.00 10.00 360 Kč ( 470) 2087665 D35C ZBM7550 Finstrlová Alena 60.00 80.00 360 Kč ( 497) 301217 H35C ZBM8206 Koča Jaroslav 60.00 31.00 360 Kč ( 462) 2090873 H14A ZBM0609 Petrášek Eduard 63.00 67.00 270 Kč ( 564) 8660411 H14A ZBM0505 Zřídkaveselý Adam 65.00 59.00 330 Kč ( 478) 8660445 H14A ZBM0602 Koča Vojtěch 68.00 47.00 270 Kč ( 491) 522004 D35C ZBM7454 Bukovacová Alena 68.00 56.00 360 Kč ( 457) 2096113 H14A ZBM0501 Bukovác Filip 70.00 39.00 270 Kč ( 479) 8660418 H14A ZBM0605 Kučera Tomáš 74.00 23.00 270 Kč ( 499) 8660423 H21B ZBM8512 Kožoušek Adam 74.00 81.00 360 Kč ( 461) 8670828 H14A ZBM0604 Urbánek Tomáš 77.00 11.00 270 Kč ( 503) 8660415 H21B ZBM9902 Komenda Jan 78.00 65.00 360 Kč ( 475) 2051518 H16B ZBM0405 Zelený Vladan 79.00 72.00 360 Kč ( 474) 8660403 D16B ZBM0352 Barnatová Klára 84.00 106.00 360 Kč ( 501) 8660419 H21B ZBM9503 Jordanov Alexandr 85.00 29.00 360 Kč ( 509) 8660431 D21A ZBM8350 Hiklová Natalia 87.00 abs 150 Kč ( 456) 331011 D16B ZBM0457 Chroustová Michaela 88.00 94.00 360 Kč ( 454) 8660439 H16B ZBM0410 Marek Vojtěch 89.00 32.00 360 Kč ( 455) 8660409 D16B ZBM0455 Rotková Markéta 90.00 88.00 360 Kč ( 476) 8660425 H16B ZBM0414 Ježek Filip 91.00 24.00 360 Kč ( 473) 8660438 D16B ZBM0351 Hovořáková Karolína 92.00 82.00 360 Kč ( 453) 8660412 H16B ZBM0409 Štěrbák Josef 93.00 16.00 360 Kč ( 452) 2042526 H16B ZBM0302 Urbánek Adam 95.00 8.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 17630 Kč

ZLH OOB TJ Zlaté Hory

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 101) 352318 H65B ZLH4801 Babák Jiří 29.00 73.00 270 Kč
VKLAD CELKEM 270 Kč

ZPV KOB ZPV Prostějov

28.06.2019 Cena střední Moravy -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 vklad
( 362) 206390 D14A ZPV0555 Karásková Denisa 24.00 5.00 270 Kč ( 99) 52427 D45B ZPV6553 Jirková Renata 36.00 39.00 360 Kč ( 363) 2070849 H35B ZPV7301 Karásek Martin 57.00 18.00 360 Kč ( 528) 52596 H55B ZPV6425 Dokoupil Vojtěch 66.00 90.00 360 Kč ( 361) 426397 H16B ZPV0302 Karásek Matyáš 73.00 96.00 360 Kč ( 360) 2092440 D45C ZPV6970 Karásková Marcela 79.00 98.00 360 Kč
VKLAD CELKEM 2070 Kč