Kategorie D10C

28.06.2019 Cena střední Moravy - startovní listina

                                     tištěno 26.06.2019   22:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís E1 E2
2094514 Kučerová Tereza ZBM0957 abs 6.00 436930 Skopalová Alexandra SKM0950 abs 3.00 ? Vrtílková Marie ZBM0960 abs 33.00 2060211 Švidrnochová Nela OOP0950 21.00 72.00 ......................... VAK 22.00 69.00 7209279 Kundratová Eva TZL0950 23.00 66.00 ......................... VAK 24.00 63.00 2102861 Tomášková Anna STE1051 25.00 60.00 2102570 Walaská Klára TRI0950 26.00 57.00 2113056 Kubíčková Magdalena UOL1150 27.00 54.00 2103243 Hovorková Elen LPU0954 28.00 51.00 8028871 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 29.00 48.00 2115674 Marková Eva ZBM0954 30.00 45.00 339560 Růžičková Magda PHK0951 31.00 42.00 2051506 Luterová Laura PLU1051 32.00 39.00 2129249 Grusserová Diana PHK0999 33.00 36.00 ......................... VAK 34.00 30.00 2118494 Paulíčková Adela UOL0951 35.00 27.00 2115694 Šujanová Rozálie RBK0952 36.00 24.00 425437 Vlčková Markéta VIC0951 37.00 21.00 8071304 Volkova Maja 38S0950 38.00 18.00 2148246 Šunková Sára LOU1051 39.00 15.00 2069081 Kopecká Tereza UOL1050 40.00 12.00 49682 Jágrová Aneta RBK0951 41.00 9.00

Kategorie D12A

28.06.2019 Cena střední Moravy - startovní listina

                                     tištěno 26.06.2019   22:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís E1 E2
......................... VAK 0.00 76.00 2090865 Rozsívalová Adéla KON0760 1.00 73.00 ......................... VAK 2.00 34.00 2126250 Hájková Michaela KON0787 3.00 abs 49689 Nešporová Terezie TTR0852 4.00 67.00 2103674 Rotková Veronika ZBM0854 5.00 64.00 361976 Fialová Anna KON0779 6.00 61.00 2069082 Paulíčková Tereza UOL0750 7.00 58.00 8670475 Štětínská Tereza MOV0751 8.00 55.00 232632 Panáčková Alžběta 0020002 9.00 52.00 2069084 Janků Karolína UOL0751 10.00 49.00 2143397 Šunková Berta LOU0850 11.00 46.00 361913 Hájková Lucie CET0751 12.00 43.00 2058523 Skřivanková Anna TBM0853 13.00 40.00 681869 Štefková Michaela PLU0851 14.00 37.00 8670784 Jílková Pavla UOL0753 15.00 70.00 2061840 Kočová Klára ZBM0850 16.00 31.00 2045230 Čivrná Eliška VRL0851 17.00 28.00 2126251 Langerová Eliška KON0767 18.00 25.00 2073676 Strýčková Barbora ADA0852 19.00 22.00 515427 Benešová Anežka KON0757 20.00 19.00 2088819 Šestáková Johana VLI0853 21.00 16.00 2067322 Dvořáková Ema KON0777 22.00 13.00 1633330 Hiklová Eva ZBM0755 23.00 abs 2061810 Otrubová Karolína PLU0888 24.00 10.00 2112745 Burdová Hana STE0852 25.00 7.00 2115693 Šujanová Berenika RBK0752 26.00 4.00 2067231 Finstrlová Kristýna ZBM0752 27.00 1.00

Kategorie D14A

28.06.2019 Cena střední Moravy - startovní listina

                                     tištěno 26.06.2019   22:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís E1 E2
2112722 Přikrylová Jana JPV0652 0.00 77.00 8670472 Pavlová Eliška MOV0650 1.00 74.00 2112741 Přikrylová Ivana JPV0653 2.00 71.00 2108904 Burdová Helena STE0653 3.00 68.00 8028875 Procházková Doubravka ADA0651 4.00 65.00 9201626 Morávková Zuzana SRK0551 5.00 62.00 ......................... VAK 6.00 59.00 2108903 Mikošková Marie STE0552 7.00 56.00 8660424 Finstrlová Julie ZBM0552 8.00 53.00 2044889 Kopecká Nela UOL0650 9.00 50.00 553451 Benešová Michaela SJH0651 10.00 47.00 2108881 Plachá Aneta JPV0555 11.00 44.00 8149311 Doušková Hana TBM0659 12.00 41.00 52032 Tomanová Eliška LBM0651 13.00 38.00 8680425 Jílková Lenka UOL0654 14.00 2.00 2025350 Cejpková Karolína SRK0552 15.00 32.00 8667550 Otrubová Anna PLU0577 16.00 29.00 8660428 Ondrová Anna ZBM0553 17.00 26.00 ......................... VAK 18.00 23.00 2148071 Venusová Anna STE0554 19.00 20.00 2111803 Šaňáková Marie UOL0651 20.00 17.00 8660552 Ježková Ivana ZBM0560 21.00 14.00 2059757 Hlaváčová Lucie TBM0660 22.00 11.00 8667545 Kotková Adéla RIC0655 23.00 8.00 206390 Karásková Denisa ZPV0555 24.00 5.00 ......................... VAK 25.00 35.00

Kategorie D16B

28.06.2019 Cena střední Moravy - startovní listina

                                     tištěno 26.06.2019   22:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís E1 E2
......................... VAK 80.00 118.00 8660570 Černochová Michaela PLU0351 81.00 115.00 416215 Nešporová Marie TTR0351 82.00 112.00 51874 Haluzová Štěpánka SBR0450 83.00 109.00 8660403 Barnatová Klára ZBM0352 84.00 106.00 ......................... VAK 85.00 103.00 1400409 Němečková Kateřina PLU0350 86.00 100.00 8660567 Lubrichová Veronika STE0451 87.00 97.00 331011 Chroustová Michaela ZBM0457 88.00 94.00 2087689 Janečková Adéla PLU0452 89.00 91.00 8660409 Rotková Markéta ZBM0455 90.00 88.00 2087518 Popieluchová Michaela BFM0457 91.00 85.00 8660438 Hovořáková Karolína ZBM0351 92.00 82.00 8667532 Brožková Tereza KUO0451 93.00 79.00

Kategorie D18B

28.06.2019 Cena střední Moravy - startovní listina

                                     tištěno 26.06.2019   22:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís E1 E2
8670795 Kovářová Jana LPU0251 55.00 110.00 ......................... VAK 56.00 107.00 8670509 Patassiová Michaela 27S0250 57.00 104.00 ......................... VAK 58.00 101.00 8656605 Švidrnochová Eliška OOP0451 59.00 98.00 8655463 Petriláková Anežka Rozári DOR0251 60.00 95.00

Kategorie D21A

28.06.2019 Cena střední Moravy - startovní listina

                                     tištěno 26.06.2019   22:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís E1 E2
8662330 Matušková Jana RBK9999 abs 4.00 920693 Mátlová Pavlína TJN9392 abs 0.00 8655372 Korpasová Lucie TBM0151 82.00 36.00 ......................... VAK 83.00 32.00 2099482 Burešová Lenka DKP8351 84.00 28.00 434574 Chládková Simona LPU9658 85.00 24.00 8656527 Korpasová Tereza TBM9898 86.00 20.00 8660431 Hiklová Natalia ZBM8350 87.00 abs ......................... VAK 88.00 16.00 2042533 Matulová Lucie ADA8880 89.00 12.00 8629817 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 90.00 8.00

Kategorie D21B

28.06.2019 Cena střední Moravy - startovní listina

                                     tištěno 26.06.2019   22:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís E1 E2
51594 Janečková Dagmar EKP6550 abs 44.00 8849 Vítková Lucie PTE9474 abs 40.00 8615 Smolová Anna 0050001 78.00 116.00 330625 Kociánová Lenka VBM8553 79.00 112.00 51529 Macečková Veronika KVS9551 80.00 108.00 53211 Vernerová Radka VBM8558 81.00 104.00 8667995 Mazalová Monika RBK9252 82.00 100.00 8660383 Šklíbová Míša TJN0153 83.00 96.00 2113474 Zeman Klára DCE7950 84.00 92.00 7203458 Kundratová Lucie TZL0058 85.00 88.00 2058483 Habigerová Radka KSU9559 86.00 84.00 4641782 Blažková Kristina 0090001 87.00 80.00 ......................... VAK 88.00 76.00 2108886 Kmentová Lenka ZAM8552 89.00 72.00 232406 Štětínská Soňa MOV7650 90.00 68.00 53688 Nedbalová Magdaléna KVS9751 91.00 64.00 ......................... VAK 92.00 60.00 ......................... VAK 93.00 56.00 436953 Pilíková Veronika CET8152 94.00 52.00 8660480 Rydlová Eva FSP8989 95.00 48.00

Kategorie D35B

28.06.2019 Cena střední Moravy - startovní listina

                                     tištěno 26.06.2019   22:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís E1 E2
......................... VAK 42.00 110.00 2087510 Hrabalová Eva BFM8051 43.00 106.00 995816 Otrubová Johana PLU7852 44.00 102.00 815422 Kočová Lenka ZBM8160 45.00 98.00 2102819 Plachá Andrea JPV7676 46.00 94.00 8197778 Biolik Agnieszka 46P7700 47.00 90.00 ? Gottwaldová Hana JPV7551 48.00 86.00 7210910 Švidrnochová Hana OOP7751 49.00 82.00 887939 Otrubová Ivona PLU7677 50.00 78.00 7204991 Šklíbová Jana SRK7651 51.00 74.00 53489 Jemelíková Lada VBM6555 52.00 70.00 9722 Hájková Ludmila CET7554 53.00 66.00 ......................... VAK 54.00 62.00

Kategorie D35C

28.06.2019 Cena střední Moravy - startovní listina

                                     tištěno 26.06.2019   22:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís E1 E2
2090859 Kučerová Renata ZBM7654 abs 113.00 416103 Tesařová Jitka RBK6451 abs 20.00 2051480 Urbánková Lenka ZBM7551 abs 17.00 2143396 Topičová Anna LOU8350 48.00 119.00 2112761 Málková Šárka CST8351 49.00 116.00 1420235 Šaňáková Šárka UOL7650 50.00 110.00 2111618 Cichrová Iveta TAP7752 51.00 107.00 2143334 Šunková Karolína LOU7550 52.00 104.00 2109754 Poláčková Monika JPV7552 53.00 101.00 420402 Kopecká Jitka UOL7750 54.00 98.00 ......................... VAK 55.00 95.00 331476 Krejčiříková Nikol BBM7850 56.00 92.00 2103673 Rotková Gabriela 0040001 57.00 89.00 2092419 Petriláková Petra DOR7656 58.00 86.00 ......................... VAK 59.00 83.00 2087665 Finstrlová Alena ZBM7550 60.00 80.00 2113043 Eliášková Hana LBM8051 61.00 77.00 2069071 Jílková Hana UOL8050 62.00 74.00 352314 Procházková Lucie ADA7651 63.00 71.00 ......................... VAK 64.00 68.00 2112743 Lubrichová Eva STE7556 65.00 65.00 1409879 Korpasová Ivana LBM7362 66.00 62.00 2109752 Přikrylová Jitka JPV7979 67.00 59.00 522004 Bukovacová Alena ZBM7454 68.00 56.00 2120617 Kroutilová Eva TBM7861 69.00 53.00 2001910 Mikulčíková Irena KVS7750 70.00 50.00 219277 Tomanová Veronika LBM7751 71.00 47.00 53673 Pinďáková Veronika KVS7860 72.00 44.00 2035158 Němečková Věra PLU7777 73.00 41.00 2025355 Matoušková Jana STE7951 74.00 38.00 2133902 Kubíčková Eva UOL7752 75.00 35.00 8662315 Jágrová Vlasta SBK7789 76.00 32.00 2116467 Paulíčková Barbara UOL7851 77.00 29.00 887153 Spitzerová Petra KVS8350 78.00 26.00 9201328 Vránová Helena UOL7652 79.00 23.00

Kategorie D45B

28.06.2019 Cena střední Moravy - startovní listina

                                     tištěno 26.06.2019   22:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís E1 E2
8655383 Skyvová Kristýna STE7054 abs 3.00 52476 Šimková Hana UOL6653 abs 21.00 ......................... VAK 27.00 66.00 8655490 Křivdová Lenka 0010002 28.00 63.00 224901 Ostřanská Iveta SSU6591 29.00 60.00 2061836 Broschová Lucie RBK7451 30.00 57.00 49656 Hlaváčová Šárka TBM7258 31.00 54.00 8240668 Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 32.00 51.00 52242 Nešporová Marie TTR7251 33.00 48.00 53360 Kundratová Jana TZL7350 34.00 45.00 8660597 Kosová Michaela SRK6752 35.00 42.00 52427 Jirková Renata ZPV6553 36.00 39.00 8667996 Zajíčková Lenka TBM7152 37.00 36.00 2102855 Popieluchová Ivona BFM7453 38.00 33.00 2085603 Kotková Lenka RIC7352 39.00 30.00 ......................... VAK 40.00 27.00 7209792 Růžičková Kamila PHK7153 41.00 24.00 9101672 Benešová Iva SJH7051 42.00 18.00 2067215 Doušková Vlasta TBM7060 43.00 15.00 2116450 Pavlicová Anna KVS7360 44.00 12.00 8006556 Štorková Simona JPV6556 45.00 9.00 8200027 Bialeková Martina LBE7350 46.00 6.00

Kategorie D45C

28.06.2019 Cena střední Moravy - startovní listina

                                     tištěno 26.06.2019   22:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís E1 E2
7209364 Šišmová Hana TYN6850 abs abs 2092440 Karásková Marcela ZPV6970 79.00 98.00 2118474 Málková Věra CST6550 80.00 94.00 331257 Peřinková Irena BBM6550 81.00 90.00 2111703 Kašparová Eva TYN7452 82.00 86.00 52093 Matyášová Lenka LBM6460 83.00 82.00 ......................... VAK 84.00 78.00 53288 Lukášová Lenka TBM6653 85.00 74.00 51131 Dohnálková Jana SHK7252 86.00 70.00 ......................... VAK 87.00 66.00 416092 Sedláčková Dagmar KVS7351 88.00 62.00 2073658 Strýčková Monika ADA7454 89.00 58.00 331399 Kašparová Marie ZAK7250 90.00 54.00 52346 Kunzová Ivana BBM7155 91.00 50.00 2113042 Mikošková Iveta STE7150 92.00 46.00 2032185 Marie Ženčáková 0030002 93.00 42.00 9606 Douchová Jaroslava SNA7155 94.00 38.00 ......................... VAK 95.00 34.00

Kategorie D55B

28.06.2019 Cena střední Moravy - startovní listina

                                     tištěno 26.06.2019   22:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís E1 E2
1421893 Sochorová Hana HAV6250 71.00 43.00 51751 Mutinská Zdeňka KUO6499 72.00 39.00 53238 Potěšilová Vladimíra VBM5655 73.00 35.00 52698 Vlažná Mirka LCE5852 74.00 31.00 ......................... VAK 75.00 27.00 53306 Dokoupilová Zuzana VBM5754 76.00 23.00 416063 Cahlová Slávka LCE5451 77.00 19.00 ......................... VAK 78.00 15.00 7868 Mrázová Pavla DCE5550 79.00 11.00 219280 Janská Iva LBM5795 80.00 7.00 219239 Novotná Ivana PHK6354 81.00 3.00

Kategorie D55C

28.06.2019 Cena střední Moravy - startovní listina

                                     tištěno 26.06.2019   22:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís E1 E2
52445 Künstlerová Milada UOL5651 82.00 98.00 53838 Žaludková Miroslava TZL5954 83.00 95.00 51897 Jansová Alena CHT5852 84.00 92.00 433098 Jarmila Felklová 0030004 85.00 89.00 2102820 Roubalíková Iva 3SX6450 86.00 abs 2113045 Salajková Věra LBM5558 87.00 86.00 ......................... VAK 88.00 83.00 49601 Jalová Marie RBK5761 89.00 abs ......................... VAK 90.00 80.00

Kategorie D65

28.06.2019 Cena střední Moravy - startovní listina

                                     tištěno 26.06.2019   22:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís E1 E2
410192 Cigošová Anna TBM5253 abs 14.00 ......................... VAK 59.00 58.00 446344 Suchánková Libuše SOP4851 60.00 54.00 52055 Tomanová Jana LBM4955 61.00 50.00 49685 Kolaříková Věra SBK5251 62.00 46.00 ......................... VAK 63.00 42.00 52092 Henková Svatava RBK5454 64.00 38.00 8659406 Křížová Zdenka PZR5051 65.00 abs 49660 Liščinská Eva TBM4451 66.00 34.00 8662735 Horynová Eva TZL5254 67.00 30.00 2102564 Oulická Hana TRT5350 68.00 26.00 52361 Eremiášová Jana TBM5451 69.00 22.00 8670735 Volencová Ivana OTK5250 70.00 18.00

Kategorie H10C

28.06.2019 Cena střední Moravy - startovní listina

                                     tištěno 26.06.2019   22:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís E1 E2
......................... VAK 4.00 117.00 2090866 Rozsíval Martin KON1022 5.00 114.00 2073729 Procházka Ferdinand ADA1001 6.00 111.00 8660436 Mynář Petr ZBM0907 7.00 108.00 2020728 Čeřovský Filip KON1010 8.00 105.00 2111735 Koča František ZBM1100 9.00 102.00 428283 Hrabal František BFM1001 10.00 99.00 ......................... VAK 11.00 96.00 224904 Matoušek Jan STE0909 12.00 93.00 2051531 Lutera Oliver PLU1001 13.00 90.00 53684 Graclík Daniel KVS1001 14.00 87.00 896972 Hřivňák Petr PLU0900 15.00 84.00 2051494 Růžička Matěj KSU0901 16.00 abs 2049542 Kárník Štěpán LPU1002 17.00 81.00 2113483 Cichra Patrik TAP0903 18.00 78.00 ......................... VAK 19.00 75.00

Kategorie H12A

28.06.2019 Cena střední Moravy - startovní listina

                                     tištěno 26.06.2019   22:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís E1 E2
2148147 Robenek Jiří UOL0701 abs 6.00 ? Vrtílek Vojtěch ZBM0714 abs 10.00 ......................... VAK 28.00 102.00 52038 Toman Matěj LBM0909 29.00 98.00 8071316 Volkov Maksym 38S0700 30.00 94.00 2108899 Plachý Ondřej JPV0707 31.00 90.00 2112754 Eliášek Patrik LBM0801 32.00 86.00 2113097 Kubíček Vavřinec UOL0801 33.00 82.00 2102873 Kunt Martin ZAM0701 34.00 78.00 887152 Pavlica Bedřich KVS0710 35.00 74.00 8660413 Marek Filip ZBM0706 36.00 70.00 ? Podzimek Theodor KON0808 37.00 66.00 2092359 Bulička Martin ZBM0807 38.00 62.00 4320 Popieluch Martin BFM0801 39.00 58.00 8663111 Vlček Tomáš VIC0713 40.00 54.00 301237 Volný Matěj 0080001 41.00 50.00 2051534 Komenda Jakub ZBM0712 42.00 46.00 7209278 Kundrata Vít TZL0700 43.00 42.00 8667953 Ježek David ZBM0813 44.00 38.00 2087678 Kroutil Jošt TBM0712 45.00 34.00 2106723 Tomášek Josef STE0808 46.00 30.00 9616 Doucha Tomáš SNA0801 47.00 26.00 8660444 Zřídkaveselý Martin ZBM0808 48.00 22.00 2112769 Mikoška Jan STE0807 49.00 18.00 ......................... VAK 50.00 14.00

Kategorie H14A

28.06.2019 Cena střední Moravy - startovní listina

                                     tištěno 26.06.2019   22:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís E1 E2
......................... VAK 51.00 115.00 8660437 Brosch Ondřej RBK0606 52.00 111.00 8656604 Čivrný Jan VRL0501 53.00 107.00 53694 Švestka Štěpán KVS0600 54.00 103.00 8660514 Hájek Dominik CET0601 55.00 99.00 8028870 Strýček Jan ADA0503 56.00 95.00 8663160 Soldán Robin PLU0600 57.00 91.00 2078496 Kasza Tomáš ZBM0512 58.00 87.00 995847 Nešpor Jiří TTR0502 59.00 83.00 2108908 Poláček Tomáš JPV0520 60.00 79.00 2067321 Dvořák Štěpán KON0537 61.00 75.00 8440505 Štorek Jan JPV0505 62.00 71.00 2090873 Petrášek Eduard ZBM0609 63.00 67.00 8667537 Otruba František PLU0501 64.00 63.00 8660411 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 65.00 59.00 8670461 Bednařík Vilém VLI0509 66.00 55.00 2124798 Karásek Antonín PLU0503 67.00 51.00 8660445 Koča Vojtěch ZBM0602 68.00 47.00 8636188 Antonowicz Jan STE0503 69.00 43.00 2096113 Bukovác Filip ZBM0501 70.00 39.00 8667538 Černoch Martin PLU0500 71.00 35.00 ......................... VAK 72.00 31.00 7207356 Morávek Martin SRK0503 73.00 27.00 8660418 Kučera Tomáš ZBM0605 74.00 23.00 2045214 Trepáč Adam STE0504 75.00 19.00 9636 Doucha Martin SNA0501 76.00 15.00 8670828 Urbánek Tomáš ZBM0604 77.00 11.00 8660407 Odehnal Tomáš ADA0500 78.00 7.00

Kategorie H16B

28.06.2019 Cena střední Moravy - startovní listina

                                     tištěno 26.06.2019   22:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís E1 E2
426397 Karásek Matyáš ZPV0302 73.00 96.00 8667988 Fousek Matěj RBK0402 74.00 92.00 8222007 Doušek Tomáš TBM0401 75.00 88.00 448931 Kašpar Štěpán BOR0403 76.00 84.00 8670458 Tichý Lubomír SHK0303 77.00 80.00 8000241 Fousek Vojtěch RBK0403 78.00 76.00 2051518 Zelený Vladan ZBM0405 79.00 72.00 ......................... VAK 80.00 68.00 2088173 Švestka Jakub KVS0310 81.00 64.00 2124774 Karásek František PLU0301 82.00 60.00 8662691 Kolář Šimon SHK0405 83.00 56.00 8660477 Beneš Jindřich KON0404 84.00 52.00 7209659 Kašpar Vojtěch BOR0402 85.00 48.00 2148133 Krampla Michal Jan UOL0302 86.00 44.00 ......................... VAK 87.00 40.00 8670824 Lička Adam TBM0326 88.00 36.00 8660439 Marek Vojtěch ZBM0410 89.00 32.00 ......................... VAK 90.00 28.00 8660425 Ježek Filip ZBM0414 91.00 24.00 8656645 Dohnálek Tomáš SHK0403 92.00 20.00 8660412 Štěrbák Josef ZBM0409 93.00 16.00 8654908 Petrilák Matouš DOR0409 94.00 12.00 2042526 Urbánek Adam ZBM0302 95.00 8.00

Kategorie H18B

28.06.2019 Cena střední Moravy - startovní listina

                                     tištěno 26.06.2019   22:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís E1 E2
8663165 Šišma Vojtěch LPU0204 abs abs 7208224 Holusek Jiří JPV0123 61.00 114.00 ......................... VAK 62.00 112.00 7209284 Kundrata Jan TZL0203 63.00 110.00 8660531 Dostál František UOL0201 64.00 108.00 ......................... VAK 65.00 106.00 7202871 Jirka Matyáš UOL0203 66.00 104.00 8663202 Štorek David JPV0202 67.00 102.00 7300192 Nešpor Jan TTR0101 68.00 100.00

Kategorie H21A

28.06.2019 Cena střední Moravy - startovní listina

                                     tištěno 26.06.2019   22:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís E1 E2
301583 Seitler Milan ASU9148 abs 73.00 8655376 Strachota Petr TJN8700 abs 28.00 2108900 Tomášek Tomáš STE8000 abs 79.00 525005 Bukovac Maroš ZBM7605 3.00 112.00 8667971 Smola Michal TZL8131 4.00 109.00 8662357 Matula Petr ADA8202 5.00 106.00 8655385 Skyva Petr STE6501 6.00 103.00 8235111 Perknovský Radim JPV8235 7.00 abs 8004341 Locker Tomáš SRK9802 8.00 100.00 ......................... VAK 9.00 97.00 8662303 Černý Martin TAP8902 10.00 94.00 8655470 Doucha Jiří SNA7105 11.00 91.00 8662445 Jílek Jakub KSU9202 12.00 88.00 7210862 Skřivanek Marcel JPV7713 13.00 85.00 8660402 Finstrle Luděk ZBM7902 14.00 82.00 ......................... VAK 15.00 55.00 8351967 Přikryl Petr ZBM6708 16.00 76.00 8662320 Otrusina Jiří JPV8201 17.00 abs 2042538 Šrom Jakub TBM9502 18.00 70.00 8636192 Fiala Jan ZBM7205 19.00 67.00 8644873 Horvát Petr TBM9437 20.00 64.00 8656722 Hirš Otakar ZBM9801 21.00 61.00 8656569 Mazal Zdeněk VBM8103 22.00 58.00 8654919 Doležel Ondřej STE9202 23.00 52.00 2011839 Henek Vladan VBM8002 24.00 49.00 8198811 Zdráhal Tomáš OOL8801 25.00 46.00 2045216 Dvorský Vojtěch SKM9401 26.00 43.00 7003038 Novotný Ondřej ABM9211 27.00 40.00 8670465 Tichý Radomír SHK0000 28.00 37.00 425530 Krajcar Ivo SKM9501 29.00 34.00 8660410 Drábek Jan ZBM8511 30.00 31.00 8651714 Tomeš Jaroslav DKP8109 31.00 25.00 887162 Skalický Matyáš KUO9605 32.00 22.00 8660441 Hikl Tomáš ZBM8100 33.00 abs ......................... VAK 34.00 19.00 8655374 Václavek Tomáš STE5809 35.00 16.00 8656745 Adámek Filip TBM0101 36.00 13.00 ......................... VAK 37.00 10.00 8680607 Hrouda Martin FSP7612 38.00 7.00 889316 Kořan Pavel VBM7401 39.00 4.00 ......................... VAK 40.00 1.00 8660448 Zimmermann Štěpán ZBM9101 41.00 abs

Kategorie H21B

28.06.2019 Cena střední Moravy - startovní listina

                                     tištěno 26.06.2019   22:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís E1 E2
52024 Jalový Vlastimil RBK8604 abs 37.00 8662291 Janeček Jura EKP6701 abs 49.00 920681 Ostřanský Filip ASU9243 abs 5.00 49679 Verner Tomáš VBM8204 66.00 113.00 ......................... VAK 67.00 109.00 1425376 Málek Martin CST8902 68.00 105.00 8660922 Zbíral Robert UOL8000 69.00 101.00 2121762 Šedivý Jiří VBM8207 70.00 97.00 ......................... VAK 71.00 93.00 49864 Procházka Jiří ADA7512 72.00 89.00 53824 Dvorský Petr SKM9601 73.00 85.00 8660423 Kožoušek Adam ZBM8512 74.00 81.00 ......................... VAK 75.00 77.00 8656711 Fajkus Radim JPV9509 76.00 73.00 980372 Peterek Vít SOP8600 77.00 69.00 8660415 Komenda Jan ZBM9902 78.00 65.00 ......................... VAK 79.00 61.00 2075655 Pilgr Luděk CET7601 80.00 57.00 7865 Maliňák Štěpán KVS8801 81.00 53.00 7210085 Andrš Petr ZAM8401 82.00 45.00 8670456 Paulíček Michal UOL7701 83.00 41.00 9101103 Oujeský Tomáš ADA7433 84.00 33.00 8660419 Jordanov Alexandr ZBM9503 85.00 29.00 7204496 Rajnoha David TBM0003 86.00 25.00 2148092 Krampla Tomáš UOL6601 87.00 21.00 339546 Šimůnek Jan CET8201 88.00 17.00 8662369 Kopecký David UOL7800 89.00 13.00 7207146 Lachendro Jan SKM8700 90.00 9.00

Kategorie H21C

28.06.2019 Cena střední Moravy - startovní listina

                                     tištěno 26.06.2019   22:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís E1 E2
410332 Brodecký Radek RBK8004 abs 47.00 9201846 Mikuš Oldřich PLU8200 abs 95.00 7200544 Kašpar Ludvík BOR9805 4.00 111.00 53372 Švestka Vít KVS9700 5.00 107.00 8627111 Kolaja Jan VLI8100 6.00 103.00 8644875 Kavan Tomáš TBM8603 7.00 99.00 1007529 Otruba Vojtěch JPV9717 8.00 91.00 8323322 Karlík Jan TBM8809 9.00 87.00 2102818 Kunt Stanislav ZAM0401 10.00 83.00 ......................... VAK 11.00 79.00 1421292 Kunt Stanislav ZAM7401 12.00 75.00 8135135 Pilc Oldřich SPR5100 13.00 71.00 ......................... VAK 14.00 67.00 2045244 Dressler Jan SBK7911 15.00 63.00 ......................... VAK 16.00 59.00 53235 Minařík Luboš TBM5711 17.00 55.00 8004275 Šesták Marek VLI7403 18.00 51.00

Kategorie H35B

28.06.2019 Cena střední Moravy - startovní listina

                                     tištěno 26.06.2019   22:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís E1 E2
......................... VAK 42.00 78.00 8667546 Koblížek Kamil KUO8001 43.00 74.00 7205005 Šunka Jan LOU7600 44.00 70.00 2103682 Rotek Pavel ZBM7704 45.00 66.00 2020741 Horký Jan UOL7100 46.00 62.00 8670823 Vlček Roman SKM7000 47.00 58.00 ......................... VAK 48.00 54.00 7207351 Morávek Martin SRK7701 49.00 50.00 ......................... VAK 50.00 46.00 7204489 Šklíba Jan SRK7501 51.00 42.00 2115730 Možný Stanislav PVP7700 52.00 38.00 53812 Hasek Jakub 0120001 53.00 34.00 8000246 Šabatka Petr LPU8106 54.00 30.00 2061849 Brosch Petr RBK7111 55.00 26.00 2073733 Vlček Jiří VIC7700 56.00 22.00 2070849 Karásek Martin ZPV7301 57.00 18.00 8210276 Biolik Grzegorz 46P7600 58.00 14.00 2103680 Liščinský Tomáš ZBM8411 59.00 10.00

Kategorie H35C

28.06.2019 Cena střední Moravy - startovní listina

                                     tištěno 26.06.2019   22:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís E1 E2
2087636 Lasota Marek 0150001 abs 51.00 ......................... VAK 45.00 95.00 2118486 Burda Tomáš STE7600 46.00 91.00 410339 Jágr Jaroslav SBK7549 47.00 87.00 2144085 Falta Radim KUO7802 48.00 83.00 2058466 Betlach Michal CET7801 49.00 79.00 ......................... VAK 50.00 75.00 2126305 Kubíček Petr VIC7801 51.00 71.00 52017 Toman Ondřej LBM7517 52.00 67.00 9338 Hovorka Pavel LPU7908 53.00 63.00 7210098 Panáček Aleš SHK7604 54.00 59.00 52462 Tomášek Petr STE8001 55.00 55.00 8071296 Volkov Alexander 38S8000 56.00 47.00 ......................... VAK 57.00 43.00 2116484 Pavlica Jiří KVS7501 58.00 39.00 1413717 Fousek Martin RBK7801 59.00 35.00 301217 Koča Jaroslav ZBM8206 60.00 31.00 8123477 Martinek Pavel JPV7700 61.00 27.00 2067978 Kroutil Petr TBM7803 62.00 23.00 2113078 Chmelář Jan JPV7501 63.00 19.00 2073426 Silnoušek Jiří STE7200 64.00 15.00 49496 Hrabal Zdeněk BFM7801 65.00 11.00

Kategorie H45B

28.06.2019 Cena střední Moravy - startovní listina

                                     tištěno 26.06.2019   22:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís E1 E2
53735 Hrouda Petr VBM6900 abs 64.00 2092403 Jeřábek Luboš JPV6112 abs 52.00 ......................... VAK 19.00 112.00 8246117 Málek Martin CST6501 20.00 108.00 301158 Locker Martin SRK7001 21.00 104.00 2800338 Popieluch Michal BFM7301 22.00 100.00 8666874 Pavlík Radek ASU6849 23.00 96.00 7200597 Kolář Viktor SHK7300 24.00 92.00 2060274 Ženčák Jaroslav 0030001 25.00 88.00 9200535 Křivda Ivan 0010001 26.00 84.00 52478 Pernica Jiří UOL6501 27.00 80.00 52409 Hubáček Martin CEL7015 28.00 76.00 ......................... VAK 29.00 72.00 336760 Růžička Ivan PHK6702 30.00 68.00 2011817 Šimek Roman UOL6503 31.00 60.00 8651725 Beneš Jan SJH7001 32.00 56.00 8659407 Kříž Pavel PZR4800 33.00 abs 8663161 Řeháček Petr SBR6302 34.00 48.00 8660433 Zřídkaveselý Libor ZBM7207 35.00 44.00 995892 Otruba Marek PLU7417 36.00 40.00 8488884 Chmelař Miroslav JPV6217 37.00 36.00 8670745 Švestka Vítězslav KVS7301 38.00 32.00 7300188 Ježek Petr ZBM7202 39.00 28.00 2103780 Plachý Martin JPV6515 40.00 abs 51752 Mutinský Viktor KUO6501 41.00 24.00 8660434 Zelený Pavel ZBM7302 42.00 20.00 2073747 Kos Michal SRK6802 43.00 16.00 2053551 Odehnal Luděk ADA7400 44.00 12.00

Kategorie H45C

28.06.2019 Cena střední Moravy - startovní listina

                                     tištěno 26.06.2019   22:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís E1 E2
2121898 Holusek Milan JPV6909 abs 80.00 49900 Jalový Vlastimil RBK6120 abs 47.00 ? Kruml Tomáš 0130003 abs abs 232736 Mokrý Jan ABM6611 abs 71.00 4643 Pekárek Aleš RBK6602 abs 8.00 2103688 Urbánek Petr ZBM7303 abs 59.00 7210242 Šišma Pavel TYN6901 abs abs 2087717 Strýček Jiří ADA6701 0.00 92.00 2801035 Matuška Pavel RBK7001 1.00 89.00 445618 Čierny Jozef 86S6800 2.00 86.00 ? Mizera Ladislav ROV5301 3.00 83.00 2102771 Přikryl Jiří JPV7404 4.00 74.00 ......................... VAK 5.00 77.00 7208222 Belžík Karel KVS7105 6.00 68.00 ......................... VAK 7.00 65.00 2112775 Mikoška Eman STE7103 8.00 62.00 ......................... VAK 9.00 56.00 ......................... VAK 10.00 53.00 2088198 Švestka Jiří KVS6810 11.00 50.00 553435 Kunz Martin BBM7101 12.00 44.00 1400450 Dohnálek Pavel SHK7100 13.00 41.00 410321 Jordanov Nikolaj VBM6501 14.00 38.00 8656506 Vítek Zbyněk PTE6622 15.00 35.00 2134272 Sadílek Ondřej 0160001 16.00 32.00 2111719 Kašpar Václav TYN7001 17.00 29.00 2059760 Šklíba Jaromír TJN66XX 18.00 26.00 2075678 Štorek Petr JPV6505 19.00 23.00 7204512 Lička Lukáš VBM7301 20.00 20.00 410399 Kašpar Ludvík ZAK7200 21.00 17.00 7300185 Vrána Jan UOL7300 22.00 14.00 ? Mynář Martin ZBM7403 23.00 abs 2112735 Poláček Luboš JPV7214 24.00 11.00 52780 Štětínský Pavel MOV7104 25.00 5.00 2092439 Petrilák Miroslav DOR6600 26.00 2.00

Kategorie H55B

28.06.2019 Cena střední Moravy - startovní listina

                                     tištěno 26.06.2019   22:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís E1 E2
52360 Kopecký Zdeněk SJI6002 abs 69.00 995887 Čivrný Pavel VRL6306 60.00 108.00 886277 Šváb Jan VSP5801 61.00 105.00 2049558 Ryšavý Jiří OOP5803 62.00 102.00 8663162 Nešpor Jan TTR6101 63.00 99.00 1409878 Korpas Jaroslav LBM6113 64.00 96.00 8028829 Višňa Milan OOL5904 65.00 93.00 52596 Dokoupil Vojtěch ZPV6425 66.00 90.00 ......................... VAK 67.00 87.00 515436 Sochor Tomáš HAV6301 68.00 84.00 8451957 Zdráhal Robert OOL5707 69.00 81.00 2085575 Zeman Jaroslav SJI5901 70.00 78.00 1413715 Hošek Ladislav SCP6001 71.00 75.00 ......................... VAK 72.00 72.00

Kategorie H55C

28.06.2019 Cena střední Moravy - startovní listina

                                     tištěno 26.06.2019   22:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís E1 E2
2127637 Buráň Zdeněk 0140001 abs 5.00 2060222 Fráňa Pavel 0190001 abs abs 619094 Kavan Luboš SKM6301 abs 3.00 ......................... VAK 53.00 15.00 8812 Jalový Jaroslav RBK5719 54.00 abs 301232 Volný Jiří SOP5601 55.00 13.00 9671 Rykala Karel VAM6401 56.00 11.00 52589 Luděk Felkl 0030003 57.00 9.00 ......................... VAK 58.00 7.00

Kategorie H65B

28.06.2019 Cena střední Moravy - startovní listina

                                     tištěno 26.06.2019   22:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís E1 E2
2092418 Janošík Antonín UOL5201 abs 17.00 7210121 Jaroš Vladimír DCE5400 abs 13.00 2075656 Pilgr Bohuslav CET5101 28.00 77.00 352318 Babák Jiří ZLH4801 29.00 73.00 51917 Toman Stanislav SBR4801 30.00 69.00 416088 Peška Antonín HLV4801 31.00 65.00 ......................... VAK 32.00 61.00 49683 Kolařík Zdeněk SBK5406 33.00 57.00 52448 Navrátil Antonín UOL5301 34.00 53.00 2021858 Hrbas Vladimír KVS5301 35.00 49.00 ......................... VAK 36.00 45.00 8656614 Dokoupil Vladimír VBM4806 37.00 41.00 8656611 Pospíšil Jaromír PZR4417 38.00 37.00 ......................... VAK 39.00 33.00 9260 Farář Václav LPU5201 40.00 29.00 52251 Koudelný Jiří TTR5401 41.00 25.00 7209359 Robotka Libor PBM5303 42.00 21.00

Kategorie H65C

28.06.2019 Cena střední Moravy - startovní listina

                                     tištěno 26.06.2019   22:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís E1 E2
52440 Jadviščok Ladislav UOL5101 43.00 abs 51989 Blecha Ladislav TRT5100 44.00 33.00 2122244 Štěpánek Jiří LBM5401 45.00 29.00 2113090 Ptáček Ladislav BBM5300 46.00 25.00 ......................... VAK 47.00 21.00 7510216 Denemarek Oldřich BBM5100 48.00 17.00 ......................... VAK 49.00 13.00 52517 Sklenář Antonín STE4801 50.00 9.00 52078 Henek Milan RBK5307 51.00 5.00 8338383 Havlík Jaroslav SJC3601 52.00 1.00

Kategorie H75

28.06.2019 Cena střední Moravy - startovní listina

                                     tištěno 26.06.2019   22:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís E1 E2
51964 Hanák Milan FSP3400 abs 2.00 52549 Ostřanský Josef SSU4302 26.00 10.00 ......................... VAK 27.00 6.00

Kategorie HD10N

28.06.2019 Cena střední Moravy - startovní listina

                                     tištěno 26.06.2019   22:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís E1 E2
......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? 7062009 Belžíková Nelly KVS0953 ?? ?? 2126252 Beneš Jan KON0909 ?? ?? 2061781 Broschová Alžběta RBK1151 ?? ?? 2111763 Dostál Lukáš KON0929 ?? ?? 4634081 Ebnerová Alena KON1171 ?? ?? 53205 Jágrová Zuzana RBK1051 ?? ?? 2087680 Kroutil Tadeáš TBM0928 ?? ?? 9720 Pilgrová Alexandra CET0951 ?? ?? 2115705 Plachý Matyáš JPV1010 ?? ?? 2112736 Schwarzová Katka LBE1199 ?? ?? 7080080 Schwarzová Martina LBE0999 ?? ?? 515174 Smola Jakub TZL1111 ?? ?? 2143340 Topičová Laura LOU1152 ?? ?? 52718 Zapletalová Anna KON0979 ?? ?? 2148224 Zbíralová Kateřina UOL1151 ?? ?? 2082902 Škoda František LCE1113 ?? ?? 2143387 Šunka Hubert LOU1200 ?? ??

Kategorie HDR

28.06.2019 Cena střední Moravy - startovní listina

                                     tištěno 26.06.2019   22:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís E1 E2
2148239 Pokluda Filip 0110002 abs abs ? Tomášek David STE1500 abs ?? ? Tomášek Matěj STE1202 abs ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? 307460 Bukovác Lukáš ZBM1007 ?? ?? 2143345 Dostálová Elena KON1288 ?? ?? 2125319 Dostálová Jolana KON1062 ?? ?? 2112765 Eliášek Jakub LBM1101 ?? ?? 53815 Hasek Matej 0120002 ?? ?? ? Heča Michal UOL0803 ?? ?? ? Heča Šimon 0170001 ?? ?? 7209796 Hovorková Nikol LPU1353 ?? ?? 49456 Hrabal Václav BFM1202 ?? ?? 2060236 Hájek Aleš CET1501 ?? ?? 2117703 Hájek Jan BBM1401 ?? ?? 2117701 Hájková Klára BBM1050 ?? ?? 52720 Hájková Zuzana KON1262 ?? ?? ? Komínek Vojtěch KONXXXX ?? ?? 219273 Krejčiříková Kamila BBM1550 ?? ?? 2116477 Krejčiříková Zuzana BBM1150 ?? ?? 425428 Kubíček Ota VIC1401 ?? ?? 920672 Kárníková Alžběta LPU1354 ?? ?? 2049530 Panáčková Johana 0020001 ?? ?? 2121889 Radkov Adam 3SX0900 ?? abs 8656712 Růžička Lukáš KSU7849 ?? abs 52044 Salajka Tibor LBM1300 ?? ?? 52592 Skřivanek František TBM1108 ?? ?? 428255 Smola Štěpán TZL1414 ?? ?? 232959 Tomášková Lucie STE1350 ?? ?? ? Volná Barbora 0080002 ?? ?? 2113099 Walaski Vítek TRI1400 ?? ?? 8898 Zapletal David KON1111 ?? ?? 416316 Zeman Annabel DCE1850 ?? ?? 2020742 Čeřovská Eliška KON1353 ?? ?? ? Škodová Michaela LCE1352 ?? ??

Kategorie P

28.06.2019 Cena střední Moravy - startovní listina

                                     tištěno 26.06.2019   22:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís E1 E2
2108870 Buráňová Hana 0140002 abs ?? 2117402 Hrůza Vladimír 0070001 abs ?? 53291 Hájková Michaela BBM7750 abs abs 7210915 Kobylka David ASU0546 abs ?? 2102553 Kobylka Roman ASU6749 abs ?? ? Krumlová Andrea 0130002 abs abs 331069 Králová Věra OTK7151 abs abs 1400413 Kučera Viktor ZBM7608 abs ?? ? Macků Jan 0140003 abs ?? 2111809 Matušková Kateřina RBK7474 abs abs 232740 Mokrá Regina ABM6854 abs ?? ? Mynářová Jana 0130001 abs abs 2067938 Pekárková Radka RBK6767 abs ?? 8116684 Pokluda Ondřej 0110001 abs abs ? Ruttkayová Jana 0100001 abs ?? ? Ruttkayová Martina 0100002 abs ?? 53811 Skopalová Kateřina SKMxxxx abs ?? ? Vrtílek Roman NNNXXXX abs ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? 2122260 Burdová Olga STE7651 ?? ?? 232705 Jakubková Vendula ABM9262 ?? ?? ? Košíková Jana 0060001 ?? ?? 2061817 Luterová Kristýna PLU7878 ?? ?? 7866 Mikušová Lucie KVS9550 ?? ?? 2050641 Odehnalová Radka ADA7656 ?? ?? 8656544 Roubalík Radovan 3SX6400 ?? abs 887637 Slabochova Barbora 0200001 ?? ?? 2143383 Tomášková Petra STE8250 ?? ?? ? Venus Ctibor STE7800 ?? ?? 8826 Vítková Miroslava PTE6952 ?? ?? 416124 Walaski Antonín TRI8006 ?? ?? 51506 Škodová Eva LCE8055 ?? ?? 52467 Šubrt Zdeněk UOL4201 ?? abs 2127529 Šujanová Kateřina RBK7851 ?? ?? 2088217 Švestka Patrik KVS0810 ?? ?? 2088170 Švestková Jana KVS7060 ?? ??

Kategorie T

28.06.2019 Cena střední Moravy - startovní listina

                                     tištěno 26.06.2019   22:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís E1 E2
2129248 Čech Přemysl 3GC5900 abs ?? 2129212 Čechová Lenka 3GC9000 abs ?? 361922 Šimůnková Pavla CET77YY abs abs ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? ......................... VAK ?? ?? 504405 Antonowicz Jerzy STE6800 ?? ?? 352349 Tesař Jiří AOP6702 ?? ?? 2029200 Topič Jiří LOU7800 ?? ?? 2020743 Čeřovská Adéla KON8755 ?? ??